Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 25.4.2024
sk
Marek
, Marko, Markus
cz
Marek

Ak by si náhodou doma prehadzoval peniaze vidlami, tak pre teba máme ideálny tip na investíciu. Slúchadlá Airpods Pro, ktoré sú pokryté reálnym zlatom. Obyčajné Airpods Pro slúchadlá sú pomerne drahé, vzhľadom na to, že to nie sú nejaké profesionálne slúchadlá. Avšak cena týchto zlatých ťa posadí na stoličku. Na túto exkluzívnu kolekciu upozornil portál mashable.

Asi ťa neprekvapí, že firma, ktorá tieto slúchadlá pokryté 18-karátovým zlatom vyrobila, sa volá Caviar. Ruská firma, ktorá nedávno uviedla na trh zlatý iPhone, teraz predstavila svoju kolekciu luxusných Airpods slúchadiel.

Bežne stoja tieto slúchadlá približne 270 eur. Cena týchto zlatých doplnkov pre tvoje uši sa vyšplhala v prepočte na 61 000 eur. V pohode, nie? To máš v zadnom vrecku.

View this post on Instagram

3D-constructor. How it works? You create your ideal precious smartphone, choosing all the details of its design – color, material, bas-relief, skin – and immediately see the result of your actions. Dare, do it! ⠀ Would you like to view all the unique Caviar designs? Welcome to our page @caviar.global ⠀ Are you dreaming of an exclusive smartphone that is only one in the world? Caviar artists will create it for you specifically! Go to Direct for the further details. ⠀ When ordering @caviar.global products you get: ⚜️ An exclusive smartphone in the luxurious gift wrapping ⚜️ International authenticity certificate ⚜️ Warranty service in the Caviar service center ⚜️Free courier delivery to a convenient place at a convenient time

A post shared by Caviar Royal Gift (@caviar.global) on

Na webe spoločnosti Caviar sú slúchadlá popisované ako exkluzívny kus klenotníckeho umenia, ktorý sa preniesol na slúchadlá. Zdôrazňujú tiež, že ich exkluzivitu podčiarkuje fakt, že boli vyrobené iba v jednom kuse. Ich nákupca si tak môže byť istý, že ich nik iný mať nebude.

To však nie je úplne všetko. Spoločnosť vytvorila aj iné edície luxusných Airpods slúchadiel. V prípade, že chceš, aby bolo tvoje peniaze vidieť aj na takej veci, akou sú slúchadlá, tak si môžeš zaobstarať aj lacnejšiu verziu. V ponuke majú slúchadlá, ktorých obal je pokrytý kožou pytóna. Luxus z toho priam kričí.

Ak sa ti náhodou nepozdáva koža pytóna, tak si môžeš zaobstarať aj tie, ktoré sú zas pokryté kožou aligátora. Dostupné sú hneď v troch farebných prevedeniach. Všetky sú doplnené o zlatý znak korunky, logo značky Caviar. Tieto slúchadlá sú dostupné v cenovom rozmedzí okolo tisíc eur.

Môžeš sa však pýšiť slúchadlami, ktoré nemá len tak hocikto a dáš svojmu okoliu jasne najavo, že ty si stvorený pre luxus. Ak by si veľmi chcel, tak si môžeš zladiť telefón aj so slúchadlami. Na webe je dostupných viacero verzií s kožou alebo zlatom. Mňamka.

View this post on Instagram

An exclusive luxury-class model of Airpods Pro. The case is made of premium alligator leather of rich colours, decorated with a jewelry Caviar crown made of yellow gold. The earphones themselves are black, with the Caviar brand name applied with gold. If you wish to stand out from the crowd of people who use Airpods daily, the Confidence model will be ideal for it: noticeable and laconic at the same time, they will become a luxurious complementation of your everyday image. Would you like to view all the unique Caviar designs? Welcome to our page @caviar.global ⠀ Are you dreaming of an exclusive smartphone that is only one in the world? Caviar artists will create it for you specifically! Go to Direct for the further details. ⠀ When ordering @caviar.global products you get: ⚜️ An exclusive smartphone in the luxurious gift wrapping ⚜️ International authenticity certificate ⚜️ Warranty service in the Caviar service center ⚜️Free courier delivery to a convenient place at a convenient time

A post shared by Caviar Royal Gift (@caviar.global) on

O tom, že sú tieto slúchadlá tak trochu nevkusné, však asi netreba ani hovoriť. Znova sa tu potvrdzuje pravidlo, že nie všetko, čo je drahé. je aj pekné. Avšak sto ľudí, sto chutí. Každému sa páči niečo iné. Aký je tvoj názor na tieto slúchadlá?

Zdroj: caviar, mashable


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.