Nevieš, na čo vyraziť do kina? CINEMAX pre teba pripravil maratón Harryho Pottera

Kultovú fantasy ságu si budeš môcť opäť vychutnať na veľkom plátne.

Zdroj: CINEMAX

Čo si budeme hovoriť, momentálne to v kinách nie je žiadna sláva. Kinosály sú síce otvorené, ale v dôsledku pandémie koronavírusu sa mnohé premiéry zrušili či popresúvali na neskôr. Človek má tak radikálne obmedzenú možnosť toho, na čo si do kina zájsť.

Iste, máme tu filmy, ktoré mali premiéru v marci, ale nestihli ešte prilákať dosť divákov (napríklad sci-fi horor Neviditeľný či komiksovka Bloodshot), ale inak je momentálne celkom sucho.

Harry Potter sa vracia!

Niet preto divu, že kiná sa snažia divákov prilákať najrôznejšími akciami. Jednou z nich je aj maratón filmov Harryho Pottera, ktorý si pre návštevníkov pripravila sieť kín CINEMAX. Od premiéry posledného dielu už uplynulo 9 rokov (ale to letí, však?), takže táto ponuka rozhodne neznie zle. Navyše budeš mať možnosť vidieť na plátne hneď všetky diely v krátkom slede za sebou, čo by zážitok mohlo ešte viac zvýšiť.

Celá akcia sa začne 16. júla 2020 o 18:00, keď si na veľkom plátne budeme môcť pozrieť prvý diel Harry Potter a kameň mudrcov. Nasledovať budú ďalšie pokračovania, a to Harry Potter a tajomná komnata (17. júla 2020 o 18:00), Harry Potter a väzeň z Azkabanu (18. júla 2020 o 18:00), Harry Potter a ohnivá čaša (19. júla 2020 o 18:00), Harry Potter a Fénixov rád (20. júla 2020 o 18:00), Harry Potter a Polovičný princ (21. júla 2020 o 18:00), Harry Potter a dary smrti – 1. časť (22. júla 2020 o 17:00) a Harry Potter a dary smrti – 2. časť (22. júla 2020 o 20:00).

Lístky na maratón Harryho Pottera si môžeš objednať tu.

Pripomeň si strhujúce dobrodružstvo na veľkom plátne

Príbehy o mladom čarodejníkovi s jazvou na čele v podaní Daniela Radcliffea a jeho priateľov Rona (Rupert Grint) a Hermiony (Emma Watson) sa stali celosvetovým fenoménom. Kultom sa stala už knižná predloha z pera J. K. Rowling, adaptácie filmových dielov boli zverené viacerým režisérom, pričom najviac dielov, vrátane tých úplne záverečných, zrežíroval David Yates. Ten sa následne chopil aj série Fantastické zvery, ktorá príbehu Harryho Pottera predchádza.

Pokiaľ si teda chceš nostalgicky zaspomínať na skvelé časy, keď si sa nedočkavo tešil na ďalšie dobrodružstvá Harryho a jeho kamarátov, teraz máš na to jedinečnú príležitosť. V neposlednom rade si tiež užiješ porciu kvalitnej filmárčiny. Potterovská séria je totiž kvalitatívne mimoriadne vyrovnaná a dodnes nestratila nič zo svojej pôsobivosti. Ako celok sa táto sága navyše zapísala do dejín fantasy žánru a stále má obrovské množstvo fanúšikov. Rozhodne teda nezaškodí opäť tento strhujúci príbeh absolvovať znovu.

CINEMAX

Letné novinky v CINEMAX

Vzhľadom na plánovanú akciu sme oslovili CINEMAX s otázkou, či do budúcna plánujú maratón aj ďalších filmových sérií. „Určite áno. Pokiaľ ľudia prejavia záujem o tento koncept, veľmi radi v ňom budeme pokračovať. Naši fanúšikovia prejavili záujem napríklad o trilógiu Pána prsteňov, ktorá by mala po HP nasledovať,“ prezradila Lujza Kmeťová, marketingová špecialistka CINEMAX.

CINEMAX pre divákov chystá okrem filmových noviniek a vône čerstvého popcornu aj letnú kampaň, v rámci ktorej sa môžeme tešiť na „horúce“ ceny vstupeniek a veľkú letnú súťaž o atraktívne ceny.

„Okrem štandardného nasadzovania noviniek chceme na plátna vrátiť obľúbené filmové tituly, ako napríklad Interstellar, Dunkirk či Inception od Christophera Nolana, ktorého novinka Tenet je jeden z najočakávanejších filmov tohto leta. Diváci sa tak môžu tešiť na množstvo zaujímavých filmov, ktoré spestria ponuku našich kín,“ dodala pre EMEFKA Lujza Kmeťová.

Tento obsah vznikol v spolupráci s CINEMAX Bratislava, s. r. o.

Tento clanok ti prinasa CINEMAX
Tento clanok ti prinasa CINEMAX
Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
6
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
35
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
8
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Dvanásť rokov mŕtva mačka dostala poštou formulár pre voličskú registráciu

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME