Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.4.2024
sk
Slavomír
cz
Evženie
, Evžénie

Babky sú zlatíčka, o tom niet pochýb. Keď si hladný, vypražia rezne, keď nemáš ani na slanú vodu, šuchnú do vrecka desinu, a keď do teba mama už dve hodiny hustí, že máš v izbe bordel jak v tanku, utíšia ju láskavým „no veď ho už nechaj“. Jednoducho sú tu vždy, keď ich potrebuješ, a preto je ti každé ich želanie priamym rozkazom.

Potrebujú pomôcť s nákupom? Si tam. Spojazdniť „ten krám“, čo môže byť, od nového televízora cez telefón až po vibračný opasok z teleshoppingu, naozaj čokoľvek? Nie je problém. No potom príde deň, ktorý by si pokojne oželel, a drahá babička na teba vytasí prosbu veľmi netradičného rázu. A ty razom nevieš, či sa smiať alebo plakať.

Niečo podobné nedávno zažila aj Gemma. Babka za ňou docupitala s balíčkom kondómov a s malou dušičkou ju požiadala, aby ich išla vrátiť naspäť do obchodu. Dievča neverilo vlastným ušiam. Ak je totiž na tomto svete niečo, o čom chceš mať absolútne nulovú vedomosť, tak je to sexuálna aktivita tvojich starých rodičov.

Dennis Brendel / Unsplash (https://unsplash.com/photos/gb4KXbOFLlA)

Vec mala napokon celkom prosté vysvetlenie. Rosemarie Riley, 76-ročná babka spomínanej Gemmy, sa vybrala do obchodu bez okuliarov a na absenciu dioptrií doplatila balením červených kondómov durex. Myslela si, že je to jej obľúbený čaj, a hoci ju vysoká cena pri pokladni nepríjemne šokovala, neprikladala tomu veľkú pozornosť.

Na bizarný omyl ju po príchode domov upozornil až manžel. Ten si prečítal informáciu na bločku a neodpustil si škodoradostnú poznámku: „Vieš o tom, ty trubka, že si kúpila kondómy?“ Keďže Rosemarie nemala o 30-kusové balenie prezervatívov ani najmenší záujem, chcela naspäť svoje peniaze.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=554898575372641&set=a.114877689374734&type=3&theater

Do obchodu sa však vracať nechcela – z celkom očividných dôvodov – preto sa rozhodla do kauzy zasvätiť vnučku. A vyslať na trápnu pochôdzku práve ju. Gemma sa neubránila smiechu a situácia jej prišla natoľko komická, že sa o ňu podelila na svojich sociálnych sieťach. Tam mal príbeh o pomýlenej babičke veľký úspech a za krátky čas si vyslúžil viac ako 7-tisíc lajkov.

Zdroj: Gemma New / Facebook 


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.