Nevinná babička si chcela kúpiť obľúbený čaj. Domov však doniesla niečo celkom iné

Chybička sa vlúdila…

Zdroj: William Krause / Unsplash

Babky sú zlatíčka, o tom niet pochýb. Keď si hladný, vypražia rezne, keď nemáš ani na slanú vodu, šuchnú do vrecka desinu, a keď do teba mama už dve hodiny hustí, že máš v izbe bordel jak v tanku, utíšia ju láskavým „no veď ho už nechaj“. Jednoducho sú tu vždy, keď ich potrebuješ, a preto je ti každé ich želanie priamym rozkazom.

Potrebujú pomôcť s nákupom? Si tam. Spojazdniť „ten krám“, čo môže byť, od nového televízora cez telefón až po vibračný opasok z teleshoppingu, naozaj čokoľvek? Nie je problém. No potom príde deň, ktorý by si pokojne oželel, a drahá babička na teba vytasí prosbu veľmi netradičného rázu. A ty razom nevieš, či sa smiať alebo plakať.

Niečo podobné nedávno zažila aj Gemma. Babka za ňou docupitala s balíčkom kondómov a s malou dušičkou ju požiadala, aby ich išla vrátiť naspäť do obchodu. Dievča neverilo vlastným ušiam. Ak je totiž na tomto svete niečo, o čom chceš mať absolútne nulovú vedomosť, tak je to sexuálna aktivita tvojich starých rodičov.

Dennis Brendel / Unsplash (https://unsplash.com/photos/gb4KXbOFLlA)

Vec mala napokon celkom prosté vysvetlenie. Rosemarie Riley, 76-ročná babka spomínanej Gemmy, sa vybrala do obchodu bez okuliarov a na absenciu dioptrií doplatila balením červených kondómov durex. Myslela si, že je to jej obľúbený čaj, a hoci ju vysoká cena pri pokladni nepríjemne šokovala, neprikladala tomu veľkú pozornosť.

Na bizarný omyl ju po príchode domov upozornil až manžel. Ten si prečítal informáciu na bločku a neodpustil si škodoradostnú poznámku: „Vieš o tom, ty trubka, že si kúpila kondómy?“ Keďže Rosemarie nemala o 30-kusové balenie prezervatívov ani najmenší záujem, chcela naspäť svoje peniaze.

Soooo nans gone and brought these from Asda thinking they were teabags 🧐 And her wonderful granddaughter has the job of…

Gepostet von Gemma New am Dienstag, 11. Februar 2020

Do obchodu sa však vracať nechcela – z celkom očividných dôvodov – preto sa rozhodla do kauzy zasvätiť vnučku. A vyslať na trápnu pochôdzku práve ju. Gemma sa neubránila smiechu a situácia jej prišla natoľko komická, že sa o ňu podelila na svojich sociálnych sieťach. Tam mal príbeh o pomýlenej babičke veľký úspech a za krátky čas si vyslúžil viac ako 7-tisíc lajkov.

Zdroj: Gemma New / Facebook 

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
30
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Vety, ktoré by mali byť zakázané hovoriť ľuďom, ktorí cvičia

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME