Nevinná babička si chcela kúpiť obľúbený čaj. Domov však doniesla niečo celkom iné

Chybička sa vlúdila…

Zdroj: William Krause / Unsplash

Babky sú zlatíčka, o tom niet pochýb. Keď si hladný, vypražia rezne, keď nemáš ani na slanú vodu, šuchnú do vrecka desinu, a keď do teba mama už dve hodiny hustí, že máš v izbe bordel jak v tanku, utíšia ju láskavým „no veď ho už nechaj“. Jednoducho sú tu vždy, keď ich potrebuješ, a preto je ti každé ich želanie priamym rozkazom.

Potrebujú pomôcť s nákupom? Si tam. Spojazdniť „ten krám“, čo môže byť, od nového televízora cez telefón až po vibračný opasok z teleshoppingu, naozaj čokoľvek? Nie je problém. No potom príde deň, ktorý by si pokojne oželel, a drahá babička na teba vytasí prosbu veľmi netradičného rázu. A ty razom nevieš, či sa smiať alebo plakať.

Niečo podobné nedávno zažila aj Gemma. Babka za ňou docupitala s balíčkom kondómov a s malou dušičkou ju požiadala, aby ich išla vrátiť naspäť do obchodu. Dievča neverilo vlastným ušiam. Ak je totiž na tomto svete niečo, o čom chceš mať absolútne nulovú vedomosť, tak je to sexuálna aktivita tvojich starých rodičov.

Dennis Brendel / Unsplash (https://unsplash.com/photos/gb4KXbOFLlA)

Vec mala napokon celkom prosté vysvetlenie. Rosemarie Riley, 76-ročná babka spomínanej Gemmy, sa vybrala do obchodu bez okuliarov a na absenciu dioptrií doplatila balením červených kondómov durex. Myslela si, že je to jej obľúbený čaj, a hoci ju vysoká cena pri pokladni nepríjemne šokovala, neprikladala tomu veľkú pozornosť.

Na bizarný omyl ju po príchode domov upozornil až manžel. Ten si prečítal informáciu na bločku a neodpustil si škodoradostnú poznámku: „Vieš o tom, ty trubka, že si kúpila kondómy?“ Keďže Rosemarie nemala o 30-kusové balenie prezervatívov ani najmenší záujem, chcela naspäť svoje peniaze.

Soooo nans gone and brought these from Asda thinking they were teabags 🧐 And her wonderful granddaughter has the job of…

Gepostet von Gemma New am Dienstag, 11. Februar 2020

Do obchodu sa však vracať nechcela – z celkom očividných dôvodov – preto sa rozhodla do kauzy zasvätiť vnučku. A vyslať na trápnu pochôdzku práve ju. Gemma sa neubránila smiechu a situácia jej prišla natoľko komická, že sa o ňu podelila na svojich sociálnych sieťach. Tam mal príbeh o pomýlenej babičke veľký úspech a za krátky čas si vyslúžil viac ako 7-tisíc lajkov.

Zdroj: Gemma New / Facebook 

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
30
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Výtvory týchto dizajnérov ťa ohromia svojou geniálnosťou

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME