Nevšedné airbnb ubytovania, ktoré sú rezervované mesiace dopredu

Kto by si nechcel užiť noc v psovi?

Airbnb sa teší už niekoľko rokov veľkej popularite. Umožňuje tak ľuďom z celého sveta prenajať svoje ubytovanie prevažne turistom a spoznať viaceré kultúry z úplne iného pohľadu.

Ako návštevník si môžeš vybrať z rôznych možností ubytovania. Záleží, či ideš na lowcost výlet alebo si sa rozhodol vyhodiť si z kopýtka.

Medzi aribnb ubytovaniami existuje niekoľko takých, ktoré nie sú len tak nejakým lôžkom, kde zložíš hlavu. Niektoré z nich sú samotný zážitok a bývajú rezervované niekoľko mesiacov dopredu. Pozri sa na najzaujímavejšie airbnb ubytovania, aké na svete existujú a nechaj sa inšpirovať na svoju nasledujúcu cestu.

Kráľom na niekoľko nocí

Viacerí z nás chceli byť ako malí kráľom či kráľovnou. S týmto ubytovaním si svoj sen môžeš aspoň čiastočne splniť. Zistíš tu, aká je noc na hrade, ktorý bol postavený niekedy okolo roku 1400. Bol, samozrejme, zrekonštruovaný pre potreby jeho návštevníkov, takže nechýba toaleta alebo sprcha. Noc v hrade stojí približne 209 eur. Ubytovanie nájdeš v Írsku, konkrétne v oblasti mesta Galway.

airbnb.com (https://www.airbnb.com.au/rooms/658697?guests=1&adults=1&check_in=2019-02-03)

Dom na strome ako z rozprávky

Ak si práve nechcel byť kráľom či kráľovnou, tak si môžeš svoj rozprávkový sen splniť na tomto mieste. V Atlante nájdeš toto airbnb ubytovanie, ktoré vyzerá doslova ako z rozprávky. V obklopení prírody si môžeš užiť romanticky zariadené ubytovanie, kde ťa nič nebude rušiť. Perfektný spôsob ako vypadnúť z online sveta a načerpať novú energiu. Jedna noc v takomto domčeku stojí približne 450 eur.

airbnb.com (https://www.airbnb.com.au/rooms/1415908?guests=1&adults=1)
airbnb.com (https://www.airbnb.com.au/rooms/1415908?guests=1&adults=1)

V nedotknutej prírode kúsok od Los Angeles

Toto ubytovanie nájdeš v Malibu v čistej a nedotknutej prírode neďaleko Los Angeles. Oddýchneš si tak od technológií a môžeš si tu užiť naozaj krásny výhľad priamo z postele. Sprchu a umývanie zubov si užiješ vonku, s pohľadom na Atlantický oceán, v obkolesení hôr. Jedna noc na takomto krásnom mieste stojí v prepočte približne 726 eur. 

airbnb.com (https://www.airbnb.com.au/rooms/3406062)

Ubytovanie v psovi

Pre milovníkov psov ako stvorené. S airbnb je možné aj nemožné a môžeš si tak užiť noc v gigantickom psovi. Ak by ti nestačilo, že budeš spať vo veľkom bíglovi, vo vnútri nájdeš množstvo rôznych vecí s psou tematikou. Od kníh cez puzzle až po rôzne hry. Jedna noc v psíkovi stojí 114 eur na noc.

airbnb.com (https://www.airbnb.co.uk/rooms/26707)
airbnb.com (https://www.airbnb.co.uk/rooms/26707)

Bývanie v mušli

Áno, vidíš dobre, v mušli. Ide o dom v Mexiku, ktorý vyzerá ako mušľa. Vo vnútri sú mušle, na stenách sú mušle a ešte aj vodovodná batéria je vyrobená z mušle. Aj napriek tomu, že si len kúsok od mora, nechýba bazén. V tomto dome jednoducho nasaješ prímorskú atmosféru veľkými dúškami. Jedna noc v tomto obdivuhodnom príbytku stojí približne 361 eur. 

airbnb.com (https://www.airbnb.com.au/rooms/530250)
airbnb.com (https://www.airbnb.com.au/rooms/530250)

Bývanie v kocke

Nie, nebude ťa čakať pri vchode Vlado Voštinár aj s celým štábom. Toto airbnb ubytovanie je nezvyčajné svojím tvarom. Väčšinou je dom a jeho steny v tvare hranola alebo kocky, no táto je trochu iná. Je totiž otočená trochu inak, a preto je samotným zážitkom architektúra tohto miesta. Ubytovanie sa nachádza v Rotterdame a jedna noc tu stojí približne 209 eur.

airbnb.com (https://www.airbnb.com.au/rooms/817858)

Dom inšpirovaný známym režisérom

Všetci tí, ktorí milujú režiséra Wesa Andersona, tomuto ubytku neodolajú. Každá z izieb v dome je inšpirovaná jedným z jeho filmov. Avšak v celom dome nájdeš rôzne prvky, ktoré ti pripomenú napríklad Grandhotel Budapest alebo Fantastic Mr. Fox. Jedna noc v tomto dome stojí približne 138 eur.

airbnb.com (https://www.airbnb.com.au/rooms/13801615)
airbnb.com (https://www.airbnb.com.au/rooms/13801615)

Zdroj: airbnb.com
Titulná fotka: airbnb.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
7
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Slovenka v Taliansku: Prečo som sa pri návšteve tejto krajiny cítila ako z inej planéty?

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME