Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 15.6.2024
sk
Vít
cz
Vít
, Vítek

Nevšedné priateľstvo. Sučka rotvajlera si osvojila mláďa čierneho pantera

Na internete má dvojica veľké množstvo fanúšikov.


Netradičné priateľstvo, ktoré si získalo srdcia celého internetu. Sučka rotvajlera menom Venza pochádza z Ruska a do pozornosti sa dostala vďaka tomu, že si adoptovala samicu čierneho pantera menom Luna.

Tá sa narodila v zoologickej záhrade na Sibíri, ale jej matka ju odvrhla. V zoo si ju ponechať nemohli, ujala sa jej teda odborníčka na šelmy Victoria Petrov. Keď si ju priviedla domov, jej rotvajlerka Venza si ju okamžite adoptovala za svoje šteniatko. Čo na tom, že Luna nie je pes…

Profimedia

Obe zvieratká sa stali nerozlučnými priateľmi a Venza Lunu vychovávala, akoby išlo o jej vlastného potomka. Všade chodia spolu a spolu sa aj hrajú. Hoci kontakt psa s čiernym panterom by mohol byť za istých okolností nebezpečný, podľa Victorie Petrov Luna Venzu ani raz nezranila.

„Venza sa starala o malú pumu ako o svoje vlastné šteniatko. Olizovala ju od hlavy po päty,“ povedala Petrov. Dodala, že Venza má pred sebou ešte asi tri roky života. „Možno však trochu omladla z výchovy malého pantera.“ Na sociálnych sieťach nevšednú dvojicu sleduje 1,8 milióna ľudí. Nižšie ti prinášame obrázky z ich vzájomného spolužitia.

Ilustračná fotografia | Autor: Profimedia


Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.