Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 4.12.2022
sk
Barbora
, Barbara
cz
Barbora
, Barbara, Bára

V prípade, že patríš medzi fanúšikov Star Wars, tak s týmito ozdobami by si sa tešil na Vianoce hneď po tom, ako by sa skončili. Ani rozplietanie svetielok by ti určite nevadilo, ak by na nich boli postavičky zo Star Wars.

Ktovie, či by ti takéto ozdoby prešli aj u zvyšku rodiny, tvoje srdce by však mohlo plesať radosťou. Portál profimedia.sk vyniesol na svetlo sveta tieto ozdoby z limitovanej edície, ktoré by nemali uniknúť ani jednému fanúšikovi Star Wars.

profimedia.sk
profimedia.sk

Americká firma, ktorá vyrába vianočné ozdoby, má na svojom webe aj jednu z limitovaných edícií, ktorá je venovaná práve milovníkom Star Wars. Nájdeš tu svetielka s Yodom vo vianočnom prevlečení, prípadne svetielka so Stormtroopermi, Darth Vaderom a ďalšími obľúbenými postavičkami.

Okrem svetielok firma ponúka aj vianočnú čiapku s ušami yodu, snežnú guľu, v ktorej Stormtrooper ozdobuje stromček a mnoho ďalších zaujímavých vecí. Samozrejme, nesmú chýbať svetelné meče v podobe svetielok, a keďže ide o americkú firmu, nájdeš tu aj typické vianočné ponožky s motívom Star Wars.

Profimedia.sk
Profimedia.sk

Pre fanúšikov Game of Thrones

https://www.instagram.com/p/Bw0NXqRFJIj/

Každý si tu nájde svoju ozdobu

Medzi licencovanými ozdobami nájdeš kolekcie Harry Potter, Angry Birds, Game of Thrones, Coca-Cola, DC Comics a mnoho ďalších. Okrem toho, že obchod ponúka obrovské množstvo ozdôb, tu nájde naozaj každý ozdobu podľa svojej chuti. A to doslova. Nájdeš tu vínové fľašky, avokáda alebo muffiny, ktoré si môžeš zavesiť na stromček ako ozdoby.

Pre zástancov hesla, že Vianoce majú byť gýčové, majú v ponuke dúhové jednorožce alebo gule s leopardím vzorom. Ak by si sa na webe tejto firmy odviazal, určite by si konkuroval aj najdrahšiemu vianočnému stromčeku na svete.

https://www.instagram.com/p/B1cCiQ1lGZy/

https://www.instagram.com/p/B22KdfRlqoc/

https://www.instagram.com/p/Bhty51snG3r/

Firma, ktorá má 70-ročnú históriu

Kurt Adler je firma, ktorá má vyše 70-ročnú históriu predaja vianočných ozdôb. Zaujímavosťou je, že sprvoti importovali vianočné ozdoby z európskeho trhu. Medzi nimi sa našli ručne robené ozdoby z Nemecka a preslávené sklenené ozdoby ešte z bývalého Československa.

Svetielka získavali taktiež z Európy, a to konkrétne z Talianska. Momentálne má firma niekoľko pobočiek aj v Číne a stala sa silným hráčom na trhu.

https://www.instagram.com/p/BxicUbjlAX9/

Zdroj: profimedia


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť