Nevšedné vianočné ozdoby, ktoré ocení iba naozajstný fanúšik Star Wars

Pri ozdobovaní stromčeka by ťa sila sprevádzala.

V prípade, že patríš medzi fanúšikov Star Wars, tak s týmito ozdobami by si sa tešil na Vianoce hneď po tom, ako by sa skončili. Ani rozplietanie svetielok by ti určite nevadilo, ak by na nich boli postavičky zo Star Wars.

Ktovie, či by ti takéto ozdoby prešli aj u zvyšku rodiny, tvoje srdce by však mohlo plesať radosťou. Portál profimedia.sk vyniesol na svetlo sveta tieto ozdoby z limitovanej edície, ktoré by nemali uniknúť ani jednému fanúšikovi Star Wars.

profimedia.sk
profimedia.sk

Americká firma, ktorá vyrába vianočné ozdoby, má na svojom webe aj jednu z limitovaných edícií, ktorá je venovaná práve milovníkom Star Wars. Nájdeš tu svetielka s Yodom vo vianočnom prevlečení, prípadne svetielka so Stormtroopermi, Darth Vaderom a ďalšími obľúbenými postavičkami.

Okrem svetielok firma ponúka aj vianočnú čiapku s ušami yodu, snežnú guľu, v ktorej Stormtrooper ozdobuje stromček a mnoho ďalších zaujímavých vecí. Samozrejme, nesmú chýbať svetelné meče v podobe svetielok, a keďže ide o americkú firmu, nájdeš tu aj typické vianočné ponožky s motívom Star Wars.

Profimedia.sk
Profimedia.sk

Pre fanúšikov Game of Thrones

Každý si tu nájde svoju ozdobu

Medzi licencovanými ozdobami nájdeš kolekcie Harry Potter, Angry Birds, Game of Thrones, Coca-Cola, DC Comics a mnoho ďalších. Okrem toho, že obchod ponúka obrovské množstvo ozdôb, tu nájde naozaj každý ozdobu podľa svojej chuti. A to doslova. Nájdeš tu vínové fľašky, avokáda alebo muffiny, ktoré si môžeš zavesiť na stromček ako ozdoby.

Pre zástancov hesla, že Vianoce majú byť gýčové, majú v ponuke dúhové jednorožce alebo gule s leopardím vzorom. Ak by si sa na webe tejto firmy odviazal, určite by si konkuroval aj najdrahšiemu vianočnému stromčeku na svete.

View this post on Instagram

🧜🏼‍♂️

A post shared by Kurt S. Adler Inc. (@kurtadlerinc) on

View this post on Instagram

You’re bacon me crazy!

A post shared by Kurt S. Adler Inc. (@kurtadlerinc) on

Firma, ktorá má 70-ročnú históriu

Kurt Adler je firma, ktorá má vyše 70-ročnú históriu predaja vianočných ozdôb. Zaujímavosťou je, že sprvoti importovali vianočné ozdoby z európskeho trhu. Medzi nimi sa našli ručne robené ozdoby z Nemecka a preslávené sklenené ozdoby ešte z bývalého Československa.

Svetielka získavali taktiež z Európy, a to konkrétne z Talianska. Momentálne má firma niekoľko pobočiek aj v Číne a stala sa silným hráčom na trhu.

View this post on Instagram

All that glitters is gold

A post shared by Kurt S. Adler Inc. (@kurtadlerinc) on

Zdroj: profimedia

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
7
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Iné by týždne trúchlili, ona sa so zrušenou svadbou vysporiadala po svojom

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME