Nevšimol si na stole mikrofón. Družba si počas prvého tanca neodpustil uštipačnú poznámku

Očividne sa mu nepozdávali ženíchove krivky.

Zdroj: Shutterstock

Mužské kamarátstva sa od tých ženských značne líšia. Keď to veľmi pritiahneme za vlasy, ženy sú samé pusinka sem, „dnes ti to sekne“ tam, a potom sa poza chrbát poohovárajú až pod čiernu zem. Muži na takéto záležitosti nemajú kapacity. Do ksichtu si vynadajú do škaredých kreténov, zatiaľ čo si navzájom prdia rovno pod nos, ale keď ide do tuhého, bez zaváhania by pre toho druhého schytali guľku. 

Jedným z dôkazov, že tieto riadky nie sú ďaleko od pravdy, je aj toto virálne video, ktoré si nedávno dalo okružnú jazdu naprieč internetom. Slečna, ktorá na TikToku vystupuje ako @huns.buns, sa podelila o záber z vlastnej svadby, na ktorom sa s jej srdca šampiónom budú smiať asi ešte dlho. Video má momentálne viac ako 2,6 milióna zhliadnutí. 

Shutterstock

„Toto sa stane, keď necháš mikrofón položený na stole hneď vedľa hlavného družbu,“ píše vo videu, na ktorom sa s manželom láskyplne oddávajú svojmu prvému spoločnému tancu. A čo to teda ten družba vyviedol? Nuž, neodpustil si uštipačnú poznámku na účet svojho ženiaceho sa kamaráta a s najväčšou pravdepodobnosťou netušil, že vďaka inkriminovanému mikrofónu ostane zvečnená navždy.

Družba štipľavo okomentoval ženíchovu zadnicu

„Spencer má teraz taký tučný zadok,“ pošepkal družba niekomu, kto očividne sedel vedľa neho. Vzhľadom na to, že ženícha, teda Spencera, je na videu vidno len od pása hore, sa nedá objektívne posúdiť, nakoľko bolo toto tvrdenie pravdivé, ale úprimne. Záleží na tom vôbec? Podstatné je, že hoci kamaráta ľúbi ako koňa, ani v takejto situácii si nemohol odpustiť narážku na jeho bujaré pozadie.

@huns.buns

What happens when you leave the mic at the head table with the best men during your first dance #wedding

♬ original sound – ✨

Ľudia sa na družbovej hláške výdatne zabávali. „Najviac sa mi na tom páči skutočnosť, že kameraman to mohol pokojne vystrihnúť v postprodukcii, ale rozhodol sa to tam nechať. Dobre urobil,“ napísal jeden z používateľov. Ďalší sa nás svojím komentárom pre zmenu rozhodol všetkých zmiasť: „Ako vieme, že Spencer je ženích a nie nevesta?“ Nuž, ostáva nám len dúfať.

Zdroj: huns.buns / TikTok

Reagujte!
Grr Grr
3
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
7
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Veci, ktoré sa dejú v amerických filmoch, no zvyšok sveta im nerozumie


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME