Nevydarená figurína Trumpa baví internet

Jej vznik sprevádzajú konšpiračné teórie!

V roku 1964 bola Waltom Disneyom Američanom predstavená pohyblivá figurína Abrahama Lincolna. Šou zvaná „Veľké okamihy s prezidentom Lincolnom“ sa stala predzvesťou dychberúcej výstavy, ktorá v súčasnosti obsahuje podobizne všetkých prezidentov USA. Do zbierky práve pribudol Donald Trump, a nedá sa povedať, že by sa vydaril.

Hlavný problém figuríny je ten, že sa na 45. prezidenta jednoducho nepodobá. Hlavne užívatelia na Twitteri sú voči tomuto dielu nesmierne kritickí a robia si z neho srandu. Existujú dokonca aj názory, že zamestnanci Disney Trumpovu figurínu pobabrali schválne. Ľudia stále prichádzajú s novými prirovnaniami, ktoré vystihujú tento nepodarok. Viacerí tvrdia, že model skôr vyzerá ako americký herec Jon Voigt.

http://knowyourmeme.com

Zároveň sa zdá, akoby figurína v sebe mala niečo z Hillary Clinton. Tvárou skutočne pripomína Trumpovu hlavnú oponentku v súťaži o Biely dom. Možno si tvorcovia už dopredu pripravili figurínu Clintonky, pretože nepovažovali za možné, aby niekto ako Trump zvíťazil. Po volebnom prekvapení postavu potajomky prerobili a teraz len tŕpnu, aby na to nikto neprišiel.

http://knowyourmeme.com
https://twitter.com/McJesse/

Obľúbená atrakcia Hall of Presidents sa nachádza vo floridskom Orlande. Obsahuje pohyblivé figuríny všetkých prezidentov USA. Od čias Billa Clintona má každý úradujúci prezident nahovorený aj krátky prejav. Trump ten svoj nahral niekedy tento rok. „Byť Američanom znamená byť optimistom, veriť, že môžeme byť lepší a najlepšie dni našej krajiny nás ešte len čakajú,“ zaznelo z úst mechanického Trumpa.

Tváre ostatných prezidentov pôsobia skôr skepticky

Trumpovi odporcovia sa samozrejme opäť majú na čom skvelo baviť. Ale aj jeho prívrženci musia uznať, že tvár figuríny sa naozaj nie celkom vydarila. Zatiaľ nie je známe, čo si o svojej podobizni myslí sám Donald. Trumpova horúca hlava ale posmešky rozhodne ignorovať nebude a dá sa čakať, že čoskoro príde s emotívnym vyjadrením na Twitteri.

https://qz.com

„Mi postavit velká múr a meksiko byt platit. Uááá!“

Niečo sa ale tvorcom skutočne nedá vytknúť – Robodonald je oblečený do posledného detailu presne tak, ako sa oblieka aj skutočný Trump. To, že výrobcovia mali od Bieleho domu k dispozícii presné miery prezidentovho tela sa naozaj pozitívne podpísalo na výsledku. Zároveň pohyby má spracované skutočne kvalitne a hodnoverne. Vďaka tomu nie je až takým utrpením, vidieť figurínu v akcii.

Zdroje: knowyourmeme.com, newsweek.com

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
18
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Dcéra plánuje zjesť popol zosnulej matky so štedrovečernou večerou

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME