Nevydarené príhody z Valentína

City, pocity, emócie, rozchody a milenky

Valentín, sviatok pre všetky zamilované duše. V obchode je srdiečko za srdiečkom a Toffife zdražilo aspoň o jedno euro. Sviatok, ktorý niekto uznáva a úplne miluje alebo naopak sviatok, ktorý niekto odignoruje na plnej čiare. V prípade single obdobia je to jasné… skôr ťa chytí depresia ako nejaký lásky čas. Niekedy je ale lepšie stráviť Valentína osamote. Aspoň sa vyhneš nasledujúcim nevydareným príkladom.

1. Skončila som v nemocnici, pretože mi začali od samej lásky horieť vlasy… S priateľom sme mali romantickú večeru. Akurát ma chcel nakŕmiť dezertom, ale podarilo sa mu zhodiť sviečku rovno na moje vlasy. Skončila som v nemocnici s jemne popáleným krkom a samozrejme, bez polovice vlasov.

2. Môj pes zomrel na otravu z čokolády. Čokoládu som dostala od priateľa a zabudla som ju skryť.

3. Priateľ sa so mnou rozišiel rovno na Valentína. Napísal mi SMS, že ma podvádzal počas celého nášho vzťahu.

https://media.giphy.com/media/xT0xeIgK6eAyA40tyg/giphy.gif

4. Dostala som valentínsku pohľadnicu, na ktorej bolo preškrtnuté ženské meno a pod tým bolo dopísané moje meno. Aké romantické.

5. Dostala som telefonát z väzenia. Priateľ ukradol rodičom auto a polícia po ňom vyhlásila pátranie. Volali mi na Valentína, či náhodou nie je u mňa. Nebol. Po tomto telefonáte už nikdy nebol u mňa.

6. Hrám rugby a tomu je prispôsobená celá stavba môjho tela. Som väčšia a mám svaly. Na Valentína som dostala od priateľa poukážku do kliniky na redukciu hmotnosti.

https://media.giphy.com/media/4DA5qIUV1w2oU/giphy.gif

7. Na Valentína som volala svojmu priateľovi, či dostal môj darček. Zdvihla to iná žena. O ôsmej ráno.

8. Randila som s chalanom iba chvíľu a veľmi ďaleko sme sa nedostali. Na parkovisku mi dal môj darček na Valentína. Jedlú spodnú bielizeň a malý vibrátor, ktorý si nasadíš na prst.

9. S mojim ex sme oslávili Valentína tak, že prišiel o tretej ráno domov úplne na cucky. Všade mal na sebe flitre, pretože sa celú noc zabával v strip klube. Môj ďalší ex mi kúpil krém na celulitídu a balzam z Avonu od jeho mamy.

10. Zobral som slečnu na klzisko, ale akosi mi to nešlo. Trikrát som sa vytrieskal až nakoniec ma slečna pozvala na horúcu čokoládu a predstierali sme, že sa to nikdy nestalo.

11. Požiadal ma o ruku na Valentína. Prsteň bol romanticky ukrytý v dezerte. Škoda len, že to bolo naše druhé rande. Utiekla som hneď, ako sa dalo.

12. Manžel mi zavolal do práce, že sa chce rozviesť. Keď som prišla z práce domov, mal všetko zbalené a bol na valentínskej večeri s rodičmi a deťmi. Výborný Valentín.

13. Tretie rande v luxusnej reštaurácii. Počas večere sa ma opýtal, či som už niekedy mala sex bez kondómu. Povedala som, že áno, že sa to stane každému. Vtedy hystericky vstal a povedal, že ho vystavujem veľkému riziku a odišiel. Ja som tam ostala sedieť s účtom za 150 €, ktorý som musela zaplatiť.

14. S priateľom sme sa na Valentína poriadne opili. Skončili sme na parkovisku na zemi. Ja som dokonca spala vedľa svojich zvratkov. Týpek nevedel, čo má so mnou robiť (tiež už čo to popil), tak zavolal svojho otca, aby mu s celou situáciou pomohol. Našťastie ho to neodradilo a dnes sme manželia.

15. Zobral ma na valentínsku večeru spolu s jeho rodičmi. Tých dokonca donútil, aby za nás celú večeru zaplatili.

https://media.giphy.com/media/OjRGIXR5qtwQg/giphy.gif

16. Priateľka mi pripravila krásneho Valentína. Super obed, nejaké tie tanečky a o ôsmej večer sa zbalila, že musí isť ku kamarátke Márii, že boli už dávnejšie dohodnuté. V ten večer som stretol Máriu v supermarkete a neskôr som sa od mojej už ex dozvedel, že vlastne šla za iným týpkom.

17. Na Valentína sme išli do krčmy s jeho kamarátmi. Iba ja a 8 jeho kamarátov. Bol to čerstvý vzťah a kamaráti ma nevedeli predýchať, tak sme to ukončili.

18. Kúpil mi na Valentína romantický pobyt pre dve osoby vo wellness centre. Ten istý voucher kúpil aj svojej mame na narodeniny, tak sme potom išli všetci spoločne…výborný nápad.

19. Na Valentína som dostala nádhernú kyticu ruží. Dva dni potom sme sa rozišli a on si pri odchode zobral svoje veci a moju valentínsku kyticu.

20. Čakala som ho doma v sexy spodnom prádle s podväzkami. Pripravená na kuchynskej linke, aby to bolo trošku iné ako vždy. On sa domov dotrepal so svojimi kolegami, pretože potrebovali doriešiť ešte nejaké pracovné veci.

Zdroj: Thoughtcatalog.com
Titulná fotka: Pexels.com

Reagujte!
Grr Grr
4
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
9
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
11
Uups
Haha Haha
104
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Ako sa ti zmení život, keď tvoji najbližší kamaráti majú dieťa

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME