Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 5.2.2023
sk
Agáta
cz
Dobromila

Obyvatelia New Yorku sú zvyknutí na rozmanitosť. V takmer osem a pol miliónovom meste, v ktorom sa hovorí asi všetkými existujúcimi jazykmi sveta, človek natrafí na kadejaké bizarné postavičky a stane sa svedkom rôznych nečakaných udalostí.

Raz za čas ale aj obyvatelia Veľkého jablka zostanú neveriacky zízať. Stalo sa tak aj tento pondelok, keď sa priamo nad Times Square neznámy muž vznášal na zariadení, pripomínajúcom Omni Hoverboard, uvádza Gothamist.

Reálny Green Goblin

Okrem šokovaných okoloidúcich tento zjav zaujal aj obecenstvo na internete. Klip zverejnený na Twitteri získal vyše 6 miliónov pozretí. Výnimočný kúsok pripomína niečo, čo by sme mohli vidieť na stránkach komiksu. Otázkou ale zostáva, či išlo o hrdinu alebo zločinca.

Mnoho ľudí si okamžite povedalo, že ide o živú verziu Green Goblina, jedného z najznámejších nepriateľov Spider-Mana. V roku 2002 ho vo filme stvárnil Willem Dafoe. Pôsobí v New Yorku? Pôsobí. Lieta na nekonvenčnom zariadení? Lieta. Podobnosť tam určite je!

profimedia

To, čo tento neznámy letec vykonal, zrejme podľa zákonov New Yorku nie je legálne. Zákon totiž nepovoľuje vzlietnuť na leteckom dopravnom prostriedku z iného miesta, ako je niektoré z letísk. Nuž, ale prečo by si z toho Green Goblin robil ťažkú hlavu? On je predsa superzločinec!

Zdroj: gothamist.com


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť