Newyorským metrom cestuje zvláštny pasažier v kostýme potkana

Ale aspoň má zakryté ústa a nos…

Zdroj: Shutterstock

Naraziť na podivína v mestskej hromadnej doprave nie je žiadne umenie, skôr naopak. Jasné, je to ekologický, pomerne efektívny spôsob prepravy (keď si odmyslíme meškanie a fakt, že niektoré vozidlá pravdepodobne prešli technickou len za štedrý príplatok) a mali by sme byť vďační, že vôbec niečo také máme.

Ľudia v menších mestách môžu o autobuse s intervalom príchodov každých desať minút len snívať, takže by sme sa fakt nemali sťažovať. Ale aj tak. Trochu budeme. Okrem normálnych ľudí sa nimi totiž radi vyvážajú aj aromatickí bezdomovci, ktorí majú na tvoj žalúdok asi rovnaký efekt ako tri kolá na centrifúge, muži v dôchodkovom veku s pocitom, že sú všetci v bezprostrednej blízkosti zvedaví na ich holé pivné pupky, a podobné typy, ktoré by jeden skrátka oželel.

Metro v New Yorku počastoval návštevou netradičný pasažier

Ale takéto niečo? To sme tu asi ešte nemali. Newyorským metrom sa po novom vyváža chlapík, ktorý sa hrá na potkana. Okrem masky hlodavca má dokonca aj chvost a na sedačkách nesedí ako človek, ale… nuž, ako potkan. Prekvapivo, ostatným pasažierom nevadí, ale za to asi sčasti môže aj flegmatická nátura cestujúcich newyorského metra, pri ktorých sa reálne môžeš aj samovznietiť a oni ťa budú mať v paži.

Videá potkanieho muža sa objavili na nejednej sociálnej sieti a podarilo sa odhaliť aj jeho identitu. Za maskou sa skrýva Jonothon Lyons, umelec a divadelný herec, ktorý sa v tomto prevleku prezýva Buddy The Rat. Postavu pôvodne vytvoril už jedenásť rokov dozadu kvôli videu na Times Square, očividne ju však nehodlal hneď pochovať.

Potkaní muž bude čoskoro filmovou hviezdou

Buddy The Rat sa má tento rok v predvianočnom období objaviť dokonca aj v krátkom filme Todda Strauss-Schulsona. Na názve sa stále pracuje, no dej je už daný – osamelý potkan sa zaľúbi a pretancuje celú noc. Dovtedy je možné, že sa ešte niekoľko videí s ním na internete objaví, ale Jonothonovi to určite nevadí. Koniec koncov, aspoň sa nemusí báť, že niekto pri ňom nebude dodržiavať dvojmetrový odstup.

@maryamkhwaja0

Reply to @csharp23

♬ CEO of speaking French – I.y.a

Zdroj: therealalisonw / Twitter

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
16
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Dráždivú fotografiu modelky na Instagrame olajkoval samotný pápež František


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME