Nežiadúci účinok koronavírusu: Ľudia sa začínajú biť v obchodoch

Obchody už viac nie sú bezpečné miesto.

Zdroj: Twitter @svsfo / Facebook

Koronavírus spôsobuje medzi ľuďmi naozaj zvláštne reakcie. Okrem toho, že ľudia nakupujú v panike ako besní, situácie sú miestami natoľko vyhrotené, že sa dokonca v obchodoch hádajú, niekde aj bijú.

Možno si niektorí z nás pomyslia, že to sa môže stať len v zahraničí, opak je však pravdou – ani slovenské obchody nie sú už také bezpečné ako kedysi. Na internete sa objavujú videá rôznych konfliktov, ktoré vznikajú kvôli nedostupnému tovaru. 

Nielen na Slovensku ľudia podliehajú panike

Zatiaľ čo sa smejeme na tom, ako ľudia vykupujú obchody a regály s múkou a ryžou sú prázdne, podobné situácie sa odohrávajú aj na opačnej strane sveta. Netušíme, či máme nejaké iné informácie, no pokiaľ vieme, koronavírus sa prejavuje kašľom a horúčkou, podobá sa teda chrípke.

Nikto nikde nezmienil niečo o tom, že by však tento vírus spôsoboval nejaké zažívacie problémy. Preto je len ťažké pochopiť potrebu ľudí nakupovať toaletný papier v desiatkach. Je to asi také nepochopiteľné ako zbesilé nákupy múky. Čo budú tí ľudia robiť, piecť “lívanec na půl hektáru?“

Dve ženy a balíček toaletného papiera

Najčastejšie vidíme bitky medzi regálmi obchodov počas obrovských výpredajov, inak bývajú obchody celkom bezpečné miesta. Momentálne si však pri prepuknutej panike kvôli koronavírusu nemôžeš byť istý ničím. Podobne to bolo aj v prípade týchto dvoch žien, ktoré doslova stratili rozum, keď sa rozhodli v obchode pobiť kvôli toaletnému papieru.

Najlepšie na tom je, že sa to všetko podarilo zachytiť istému Brianovi, ktorý video pridal na Twitter. Samozrejme, že video na seba nenechalo dlho čakať a ľudia naň reagovali. Niektorí sa čudujú, prečo sa dve dospelé ženy bijú kvôli toaletnému papieru, iní sa zamysleli nad tým, že sa asi doslova pos*ali z koronavírusu.

Ľudia si myslia, že #COVID19 je hnačka?

OMG, hanbím sa za to, že som Austrálčan. Biť sa kvôli toaletnému papieru. Hlúpe! Najvtipnejšia vec je, že v panike nakupujú toaletný papier kvôli koronavírusu a dostali sa do fyzického kontaktu. Kto povedal, že jedna z nich nie je práve nakazená vírusom?

Medzičasom sa situácia vyhrotila aj na Slovensku

Na internete sa dnes objavilo video zo Slovenska, ktoré zobrazuje veľmi podobnú situáciu, aká sa odohrala aj v Austrálii. Tu sa ženy nebijú kvôli toaletnému papieru, ale hádajú sa v obchode kvôli mydlu. Hádka vyeskalovala dokonca k menšej fyzickej potýčke.

Rovnako ako pri videu z Austrálie, ani tu nezostalo v komentárovej sekcii ticho. Istá Dominika to pod videom zhrnula úplne presne: „Ľudí na Slovensku neničí koronavírus, ale sprostosť.“

Reagujte!
Grr Grr
10
Grr
Fuuj Fuuj
23
Fuuj
Fňuk Fňuk
4
Fňuk
Jeej Jeej
4
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
30
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Učitelia sa podelili o príhody so študentmi, na ktorých nikdy nezabudnú

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME