Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 9.12.2023
sk
Izabela
cz
Vratislav

Každý sa raz v živote stretol s tým, že bol inak posudzovaný či už v dobrom zmysle slova alebo v zlom. Spoločnosť si vytvorila pravidlá, ktoré treba dodržiavať, no nie na každého platí rovnaký meter. Aj ty sám si možno teraz všimneš, že tie tvoje pravidlá, predsudky, či stereotypy neuplatňuješ vždy rovnako. Veď na rande s peknou osobou pôjdeš aj keď si tej, čo by sa ani osobou nazývať nemala, povedal, že sa necítiš na vzťah, však?

psephizo.com (https://www.psephizo.com/wp-content/uploads/2013/11/3164668-superman.jpg.png)

Vzťahy

Najčastejšie paradoxy a protirečenia vznikajú práve v medziľudských vzťahoch. Čo jeden smie, druhý by nemal. Emancipácia dnešných žien je až nekonečná, ale ak by platili rovnaké pravidlá pre všetkých, mnohým ženám by sa to zrejme až tak nepáčilo. Všetko má svoje pre a proti. Bola by si rada, keby si sa mohla prestať holiť a nikto by k tomu nemal pripomienky? Tak potom musíš prijať aj fakt, že by si pri hádke v bare dostala päsťou. Rovnosť pre všetkých.

independent.ie (https://cdn-03.independent.ie/incoming/article30011973.ece/81ec3/AUTOCROP/h342/Adultery.jpg)

Kvôli jednému zaužívanému tvrdeniu, majú ženy menštruáciu každý tretí deň. Žena na šialené zmeny nálad a prežieranie nepotrebuje dôvod. A ak si myslíš, že na teba zjape len kvôli tomu, tak sa mýliš. A nezabudni sa jej drzo spýtať, či má zase krámy alebo čo, že má takú super náladu.

helatforher.org ((http://howmanyarethere.net/wp-content/uploads/2012/07/PMS-resized.jpg)

Niektoré ženy si nedajú povedať. Ak muž povie, že má alergiu na vajíčka, bude mu roky na raňajky servírovať omeletu a basta. Z každého chrapúňa chce žena spraviť anjelika a potom plače, že to nie je ten muž, do ktorého sa zamilovala. Nedajbože, aby sa mala v niečom zmeniť ona. To ťa radšej zabije. No máme jeden super tip. Ak si sebecký a netolerantný tvor, čo tak nikoho v ničom nemeniť a nájsť niekoho, kto ti vyhovuje? Alebo ešte lepšie, ostaň sám a nerozmnožuj sa.

sites.psd.edu (http://sites.psu.edu/siowfa15/wp-content/uploads/sites/29639/2015/12/woman-man-argue_2471191b.jpg)

Virtuálna realita je krásna. Srdiečko sem, pusinka tam. Najrýchlejšie sa človek dokáže zamilovať cez písmenká. No možno si píšeš s päťdesiatnikom a ani o tom nevieš. Síce nežijeme v Amerike, ale vedz, že aj na Slovensku sa nájde pár úchylov a psychicky narušených ľudí, preto sa vždy oplatí byť opatrný. Často si zidealizuješ toho druhého a pomaly nevieš myslieť na nič iné. Až kým sa nestretnete a lásky je koniec. Koľkým z vás sa to už stalo, že vaše prvé rande skončilo fiaskom? Prišla tam malá rozkysnutá knedlička a tebe až teraz ťuklo, prečo mala len fotky tváre.

sociobits.org (https://www.sociobits.org/wp-content/uploads/2015/03/online-dating-websites-696×492.jpg)

Už si videl niekedy ženskú bitku? Nie je to nič pre tvoje oči. Chlapi si dajú do nosa, potom sa pomeria a pijú ďalej, ale na ženské intrigy a údery pod pás nemá ani celé Game of Thrones. Minimálne polročné ohováranie a osočovanie končí pri vytrhaných vlasoch a podpätku zapichnutým v hlave, no hrôza už len pomyslieť. Ale ty, chlap, nesmieš udrieť ženu ani len kvetinou, hoci by si niekedy zaslúžila aj kvetináčom.

freedomandtruth.com (https://freedomsandtruth.files.wordpress.com/2015/07/woman-hitting-man-2915823.jpg)

Vzhľad

Každému sa páči niečo iné, krása je veľmi subjektívna. Teraz sa nosí inakosť a čím viac si divnejší, tým viac po tebe prahnú módne agentúry. Kypré tvary, obezita, fľaky, rôzne symptómy a genetické poruchy, s týmto nemôžeš zapadnúť do davu. A ona ťa nechcela, lebo máš krivý nos a odstávajúce uši. Nič iné ti neostáva, len sa namotivovať ďalším citátom na facebooku, začať robiť dieru do modelingového sveta a ukázať jej, akú strašnú chybu spravila. Krava je to.

caitinkitten/instagram.com (https://www.instagram.com/p/BRL_dspg9lr/)

Je aj tvoj dedko taký fešák ako tento tu? Eeej to sa ale tvoja babka má. Alebo aj nie, ak ju vymenil za model mladší ešte aj od teba. No netreba nič závidieť. Pár rôčkov si ešte užijú a potom mu bude musieť meniť plienky.

cromosomaX/twitter.com (https://twitter.com/cromosomax/status/652076422006206464)

Ženy a lá Barbie, ktoré nemôžu stáť blízko tepelného zdroja, pretože by sa roztavili, by mali žiť presne s rovnakým typom. Aspoň by si navzájom mohli fúkať boľačky po ďalších plastikách a čo už je viac romantickejšie ako sa rozkladať spolu.

diply.com (http://diply.com/humorous-comics/article/woman-spent-thousands-plastic-surgery-look-doll)

Spoločnosť

Ťažko povedať, kde sa stala chyba a kto ešte stále volí týchto ľudí. Jedinú istotu máme len v tom, že na vyššiu šaržu na Slovensku platia iné pravidlá. Žiaden skutok sa nestal a korupcia neexistuje, takže vlastne ani nie je čo riešiť. A ty si za ukradnuté tri rožky, lebo nemáš čo do úst, pôjdeš posedieť do ústavu na výkon trestu odňatia slobody.

pravda.sk (https://ipravda.sk/res/2012/08/26/thumbs/125365-fico-kalinak-clanokW.jpg)

Ľudia súdia a aj vždy budú. Vždy si niekto niečo nájde, čo sa mu nepáči. Ale nieže si dáš teraz vytetovať na hruď ,,Iba Boh ma môže súdiť“ lebo Boh už vážne zíde z nebies a všetkým vám dá za to po papuli. A tak sa ďalej nálepkujme a označujme pod menami ako feťák, alkoholik, či štetka a netvár sa, že ty si takto nepočastoval nikoho.

today.com (https://media2.s-nbcnews.com/j/newscms/2016_14/1038431/baby-milk-bottle-tease-today-160506_0_19b5bfb652b4918912e0e9b1deffc8a6.today-inline-large.jpg)

Nemusíme sa ani pozrieť na Kardashianky a ich otrasný vplyv na mladých ľudí. Stačí zaloviť na slovenskom či českom Instagrame a je to hneď jasné. Dvadsaťročná krásna fashion, travel, beauty, food blogerka ťa namotivuje k životným úspechom viac ako tvoj poctivý otec. Poskladať sa do fotky tak, aby bolo vidno aj riť aj prsia, to je tá cesta. Cesta k zárobku, sláve, kde netreba ráno vstávať do práce a stačí sa tupo usmievať, robiť súťaže pre svojich 20 kamarátok a je to. A potom to sledujú aj malé deťúrence a čudujeme sa, čo nám to tu rastie. Paradoxom je aj to, že mobily by nás mali spájať s ľuďmi, ktorí sú ďaleko, zatiaľ čo nás vzďaľujú od ľudí, ktorí sedia vedľa nás.

kaspersky.com (https://d1srlirzdlmpew.cloudfront.net/wp-content/uploads/sites/92/2016/07/06021844/social-networking-rules-featured.jpg)

Kto by to bol povedal, že internet takto zmení svet. Zrazu nič nie je na psychickú poruchu, každý stav sa už považuje za normálny a zobrať si za manželku vlastnú chladničku je úplne v pohode. Sledovať porno a ešte aj zadarmo? Pred pár rokmi neslýchaná vec. Milovať rovnaké pohlavie však akosi zaostáva. Ženy sú okej, ale chlapi vraj nie. Ale keby tebe niekto bránil objímať milovanú osobu na verejnosti, to by ťa určite pobúrilo. Nech sa každý stará sám o seba.

Peniaze hýbu svetom a aj telom každej ženy, ktorá sa chce zabezpečiť, bez vynaloženia väčšieho úsilia. Jediné svaly, ktoré pri tom použije sú tie vaginálne a to, že nemusí byť veľmi chytrá, je podmienkou. Dôležitá je túžba. Jej túžba po peniazoch a jeho túžba po peknom tele.

mightyfee.com (https://mightyfee.wordpress.com/2013/03/17/nice-fat-and-ugly/im-fat-and-happy-fugly-fat-guy/)

Kto by podľa teba mal dostávať najviac peňazí? Lekári, sestričky, záchranári, učitelia alebo matky? Ak by bol svet spravodlivý, každý by dostal toľko, koľko si zaslúži. Ale politici nikdy nedostanú minimálku, tak ako nikdy neprestanú kluby strieľať horibilné sumy za prestupy. Mať talent a makať na ňom je obdivuhodná vec a nie je to ich vina, to systém vyzerá, že sa za chvíľu zrúti. A tak ako aj naše pseudocelebritky a hviezdičky Instagramu budú naďalej žiť na vysokej nohe, tak isto budeš ty ďalej dudrať, že nemáš peniaze. Závidíš, ale tvrdú prácu nevidíš. Cmuk všetkým haterom.

hartpury.ac.uk (http://www.hartpury.ac.uk/media/1113/academy-shot-mens-football.jpg?center=0.48120300751879697,0.49166666666666664&mode=crop&width=600&height=400&rnd=131284387040000000)

To je také bežné myslieť si, že žena musí roztiahnuť nohy, aby bola tam, kde je. Je nemysliteľné, aby sa sama svojim umom a schopnosťami vypracovala na takú úroveň. Kúpila si nové auto, odkiaľ že ho asi tak má? Určite jej ho kúpil ten, čo po ňu sem tam chodí. A, že býva sama v takom veľkom byte, to je nemysliteľné, aby to stíhala sama platiť, určite má bohatého tatka. Paradoxne práve deti bohatých rodičov makajú ešte viac, len aby neboli označovaní touto nálepkou.

military.com (https://images02.military.com/sites/default/files/styles/full/public/media/veteran-jobs/career-advice/2016/10/executivehrjobs.jpg?itok=boMAKUGQ)

Titulná fotka: publika.md/kapital.fm.ke


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.