Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 1.12.2022
sk
Edmund
cz
Iva

Neznámy muž sa vlámal do domu. Nič neukradol a majiteľom dal peniaze za rozbité okno

Polícia muža zatiaľ nevypátrala.


Portál The Guardian priniesol správu o pomerne nečakanom vlámaní. Do rodinného domu v americkom Novom Mexiku sa totiž vlámal neznámy muž. Nemal ale záujem kradnúť. Proste sa len okúpal, vyspal a najedol. Potom ale domov dorazili majitelia domu. Najprv sa, pravdaže, solídne zľakli, keďže muž bol ozbrojený útočnou puškou.

Shutterstock

S prekvapením ale zistili, že im nechce ublížiť a že dokonca ani nič neukradol. Práve naopak, majiteľom sa za vlámanie ospravedlňoval (keďže pri ňom rozbil okno) a dokonca im dal asi 200 dolárov (cca 176 eur) ako odškodné. Následne sa po ňom zľahla zem. Hoci im prakticky žiadna škoda nevznikla, majitelia celý incident predsa len nahlásili na polícii.

Zatiaľ ho nevypátrali

Páchateľa popísali ako 180 centimetrov vysokého, okolo tridsiatky. Uviedli tiež, že muž im povedal, že je na úteku a potreboval sa schovať pred svojimi nepriateľmi. Zvyšok jeho rodiny údajne zabili vo východnom Texase a len jemu sa podarilo uniknúť.

Pri prechádzaní Santa Fe v Novom Mexiku sa mu ale pokazilo auto, a tak využil dočasný úkryt prázdneho domu. Vraj sa ohľadom celej situácie cítil extrémne trápne a neustále sa majiteľom ospravedlňoval. Polícii sa ho zatiaľ vypátrať nepodarilo.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť