Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 25.9.2023
sk
Vladislav
cz
Zlata

Nezvestnú 22-ročnú Slovenku Soňu dnes našla polícia so zraneniami po celom tele. Prípad vyšetrujú ako znásilnenie

Polícia začala prípad vyšetrovať ako trestný čin znásilnenia.


Včera zaplavila médiá správa o nezvestnej 22-ročnej Soni z Bratislavy. Tá približne pred polnocou zo soboty na nedeľu odchádzala zo Slovenského národného divadla, kde pripravovala galakoncert na počesť opernej legendy Lucie Popp. Odvtedy o nej nikto nepočul.

Podľa kamerových záznamov dievča nastúpilo približne o 3:35 na autobus na Zochovej ulici a cestovala ním tri zastávky na Záporožskú v Petržalke. Vystúpila približne o 3:40 iba 150 metrov od miesta, kde býva. Informácie dostala TV Markíza od jej priateľa.

Podľa nových informácií Soňu našli dnes o 6:30 ráno v blízkosti nemocnici v Petržalke na Antolskej ulici. Mala zranenia po celom tele vrátane rezných rán a bola v bezvedomí. Zdroje tiež potvrdili informáciu, že bola intoxikovaná a lekári jej momentálne robia komplexné vyšetrenia.

Polícia momentálne zisťuje, ako sa tam dievča dostalo, a začala prípad vyšetrovať ako trestný čin znásilnenia. „Vo veci bolo začaté trestné stíhanie vo veci trestného činu znásilnenia. Nakoľko v súčasnej dobe sú vo veci vykonávané potrebné procesné úkony, bližšie informácie k prípadu poskytneme, akonáhle to situácia vo vyšetrovaní umožní,“ povedal Michal Szeiff, hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.