Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 15.6.2024
sk
Vít
cz
Vít
, Vítek
V spolupráci s Continental Film

Nič pre arachnofóbov. Nový horor Háveď plný desivých pavúkov ti zabrnká na nervy

Francúzsky horor si podmanil kritikov.


Arachnofóbov čakajú v kine ťažké časy. Hororová novinka Háveď, ktorú natočil Sébastien Vaniček, totiž bude divákov desiť pavúkmi! A zdá sa, že mu to pôjde naozaj dobre. Háveď sa totiž dočkala výborných recenzií, podľa ktorých ide o ambiciózne a poriadne mrazivé dielo.

Jedovaté pavúky a boj o prežitie

Hlavným hrdinom je Kaleb (Théo Christine), ktorý na tom v živote nie je práve najlepšie. Čoskoro bude mať tridsať rokov a cíti sa osamelý. So sestrou má zlé vzťahy, bojuje s ňou o dedičstvo, a kontakt preruší aj so svojím najlepším priateľom.

Keďže je odjakživa fascinovaný exotickými zvieratami, donesie si z trhu do bytu jedovatého pavúka. Ten ale utečie, rozmnoží sa a celá budova sa tak mení na smrtiacu pascu. Polícia ju navyše uzamkne a Kaleb a ostatní obyvatelia sa ocitnú uväznení vo vnútri. Sú však odhodlaní prežiť.

Vo filme si zahrali aj Jérôme Niel, Finnegan Oldfield, Sofia Lesaffre, Lisa Nyarko, Marie-Philomène Nga, Mahamadou Sangaré, Abdellah Moundy či Emmanuel Bonami.

Ako sme napísali vyššie, Vaničekova snímka si od kritikov odniesla nadšené recenzie, ktoré vyzdvihli skvelú atmosféru aj výborných hercov. Zhodli sa, že ide o jeden z najlepších „pavúčích hororov“ vôbec.

Kvalitne vyzerá aj trailer, ktorý láka na audiovizuálne prepracovanú a znepokojivú žánrovku, ktorej očividne nebude chýbať ani napätie. Milovníci hororov by teda návštevu kina nemali odkladať. Háveď zamieri do kín 23. mája.

filmy, horor, Háveď, kino program, slovenské kino, kino premiéra, filmová novinka
Continental Film

Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.