Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 30.11.2022
sk
Ondrej, Andrej
cz
Ondřej

Je pravda, že na súdoch sa riešia kadejaké šialené bizarnosti (hlavne na tých amerických). Ťažko by sme ale našli prípad pojednávania, kde by jeden z účastníkov oznamoval ostatným, že nie je mačka. Presne to sa však stalo počas Zoom hovoru jedného z texaských súdov.

Ako píše AP news, súdna videokonferencia nabrala veľmi zvláštny smer, keď sa namiesto právnika Roda Pontona objavila na obrazovke animovaná mačka. Bolo jasné, že ide o niečo, čo sa nedá prehliadnuť, a Pontonovi nejaký ten čas trvalo, kým sa zbavil mačacej formy. Všetko je to, našťastie, na videu!

Je fascinujúce, že aj napriek veľmi jednoduchému mačaciemu filtru, ktorý sudca nechtiac ponechal zapnutý, je v jeho mačacej tvári perfektne vidieť rozpaky a zmätenie, ktoré nečakaná situácia vyvolala. Filter sa nakoniec podarilo úspešne vypnúť a videohovor mohol pokračovať.

„Tieto zábavné momenty sú vedľajším produktom odhodlania právnickej profesie zabezpečiť fungovanie systému spravodlivosti aj v týchto ťažkých časoch. Všetci účastníci to zvládli s dôstojnosťou a filtrovaný právnik preukázal úžasnú eleganciu. Čistá profesionalita!“ okomentoval incident sudca Ferguson.

Od začiatku pandémie koronavírusu a rozšírenia práce na diaľku nie sú podobné nehody ničím výnimočným. Písali sme napríklad o šéfke firmy, ktorá sa premenila na zemiak, alebo o politikovi, ktorého videohovor narušil neodbytný kocúr (tentoraz reálny). Zvláštna doba praje zvláštnym udalostiam.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť