Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 15.6.2024
sk
Vít
cz
Vít
, Vítek
Zdroj: ©ArtCaveManiac / EMEFKA

„Niečo mi do toho prišlo.“ 5 typov pováh ľudí, ktoré skutočne nikto nemá v obľube

S týmto ľuďmi je prakticky nemožné viesť normálny rozhovor.

Ľudia sú rôzni, a hoci by bolo fajn obklopovať sa len tými príjemnými, z času na čas ti cestu skrížia aj tí… nuž, menej príjemní. Presne o nich bude náš dnešný článok. V spolupráci s naším šikovným ilustrátorom sme dali dohromady niekoľko pováh, s ktorými je skutočne náročné vychádzať, pričom väčšine z nás sa to ani nepodarí. Koniec koncov, život je krátky, tak načo si nimi kaziť deň?

1. Chodiaca encyklopédia

Chalan má patent na život, a nech už robíš čokoľvek, robíš to zle a on to vie lepšie. Začal si cvičiť? Zrazu je z neho osobný tréner s dvadsaťročnou praxou. Snažíš sa spojazdniť si počítač? V tej rane je IT-čkár, hoci ešte včera zápasil s tlačiarňou, na ktorej sú dokopy dve tlačidlá.

Hnevá sa na teba frajerka? Presne vie, čo jej máš povedať… keď chceš dva týždne spávať na gauči. Takéhoto génia škoda nemať na rýchlej predvoľbe.

5 typov pováh ľudí, ktoré skutočne nikto nemá v obľube
ArtCaveManiac / EMEFKA

2. Expertka na ženské zbrane

Na svete je minimálne 7-tisíc rôznych jazykov, no ona sa rozhodla hovoriť rečou tela. Viesť s ňou normálnu debatu je prakticky nemožné, keďže si podchvíľou koketne oblizuje pery, natáča prameň vlasov okolo prsta a aj na nevtipných veciach sa chichúňa štýlom, že ju máš sto chutí ovaliť niečím (kvetinou, pochopiteľne) po hlave.

Jej denným chlebom je flirt a je úplne jedno, či je to náhodný chalan v supermarkete alebo frajer jej „najlepšej kamarátky“. Určite sa ho pokúsi zbaliť.

5 typov pováh ľudí, ktoré skutočne nikto nemá v obľube
ArtCaveManiac / EMEFKA

Odporúčame prečítať:

Vyprážaný syr, langoš či sviečková. Ochutnali sme slovenské jedlá v Južnej Kórei, ktoré skončili katastrofou?

3. Večne nedostupná

Na poslednú chvíľu. Ako. VŽDY. Ste dohodnuté už vyše mesiaca, včera ste si to potvrdili a dnes ráno sa pýtala, čo si obliekaš, aby neprišla ako bezdomovec, keď ty pôjdeš za supermodelku (alebo opačne).

Nechala ťa celý deň sa tešiť, potiť v práci krv, aby si mohla odísť skôr, nechala ťa stráviť hodinu v kúpeľni a kresliť si poondiate linky, a načo? NAČO?! Aby ti tri sekundy predtým, ako vytiahneš päty z domu, napísala, že jej do toho niečo vbehlo? No bodaj by ju šľak trafil.

5 typov pováh ľudí, ktoré skutočne nikto nemá v obľube
ArtCaveManiac / EMEFKA

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Michal Kozár
Na portále Emefka sa venujem kresleniu komiksových článkov a obrázkov. V kresbách sa snažím vtipným štýlom podať životné situácie, ľudské výrazy, príbehy, či emócie. Mojou hlavnou úlohou je zachytiť dej v čo najjednoduchšej, no zároveň vtipnej forme. Kreativitou dodávam člankom jedinečnosť a výraz.
Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.