Niekoľko jednoduchých trikov, vďaka ktorým si získaš takmer každú ženu

Bavorák a zlaté hodinky to nie sú, milý pane.

Síce sa môže mužom zdať, že ženy sú veľmi komplikované, no vôbec to tak nie je. Občas stačí zopár jednoduchých trikov, aby si si ženu získal.

Väčšine žien netreba dávať zámky a opustené ostrovy, niekedy im stačí podržať dvere alebo pochváliť oblečenie a je to viac ako niečo materiálne. Aj napriek tomu sa však nájdu výnimky, ktoré očakávajú práve zámky a opustené ostrovy, no o tých reč nie je.

Galantnosť

V prípade, že si sa nestretol so zarytou feministkou, ktorá nemá rada žiadneho muža, všetky majú rady gentlemanov. Ženy majú rady práve mužov a nie chlapcov. Preto jej otvor dvere, pusti ju prvú na schodoch a neboj sa zaplatiť účet. Nemusíš to však preháňať. Ukáž, že si muž, no nerob zo ženy človeka, ktorý sa bude pri tebe cítiť menejcenne.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/HallmarkChannel-hcroyalmm-w9d5cLgx8p2vubZOyp)

Kvety

Ak nebudeš mať práve šťastie na zarytú ekologičku a milovníčku prírody, tak by si kyticou nemal nič pokaziť. Zabudni, prosím, na ruže v krabici, teraz letia kytice s lúčnymi kvetmi.

Ak si nie istý, tak jej môžeš doniesť aj riasoguľku, ktorá žije vo vode a nikto jej neublížil tým, že ju odrezal niekde v Holandsku. Existuje veľa možností, stačí nazrieť do kvetinárstva a opýtať sa pani predavačky, určite ti poradí.

Marisa Morton, Unsplash

Dôvera

Či už sa snažíš budovať vzťah alebo dobré kamarátstvo, ukáž jej, že ti môže dôverovať. Žena sa pred tebou mohla sklamať a preto je teraz opatrná. Netreba sa s ničím zbytočne ponáhľať, lebo by ju mohla prílišná iniciatíva vystrašiť.

Počúvaj ju

Niekedy ženy vôbec nepotrebujú, aby si ich zahrnul darčekmi, stačí im, že ich budeš počúvať. Nerozprávame len o nechtoch a nákupoch, ako si väčšina mužov myslí. Občas nás trápia rovnaké problémy ako vás, sme predsa ľudia.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/l0HlKenx64nXpNsha)

Nerob z nej hneď korisť

Zbadal si na bare dievča, ktoré sa ti veľmi páči. Nepýtaj si od nej hneď telefónne číslo, nepýtaj sa, či je tu sama. Skús nájsť aj originálnejší spôsob, ako s ňou začať reč. Existuje mnoho spôsobov, len, prosím, zabudni na tie klišé otázky, ktoré používa každý. Možno si super týpek, ale ona to nezistí, ak na ňu hneď vybľafneš niečo, čo v preklade znamená: „najradšej by som sa s tebou vyspal“.

Buď iniciatívny

Dnešní mladí muži sa podľa psychológov boja odmietnutia. Aj preto sa už pomaly mažú pravidlá v tom, že muž osloví ženu prvý. Mnohokrát máte možno obaja o seba záujem, ale ani jeden nič nespraví pre to, aby to dal najavo.

Neboj sa urobiť prvý krok. To však neznamená, že sa máš na ňu hneď vrhnúť. Ak neprejavíš iniciatívu, bude ťa považovať za kamaráta a možno premrháš svoju šancu.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/bythebarkers-flirt-date-bythebarkers-7XHG0Le1Q2YoM)

Zdravé sebavedomie

Reč tela je veľmi dôležitá. Ak za ženou budeš kráčať zhrbený alebo budeš mať prekrížené ruky, tak to v žene nevyvolá záujem. Neznamená to ale, že by si ju mal hneď chytať za plecia, za ruku a klásť jej dlaň na stehienko, ako to majú v obľube vysokoškolskí profesori.

Uprednostni realitu

V dobe sociálnych sietí je zoznamovanie a robenie „prvých krokov“ oveľa jednoduchšie. Žena ale určite ocení, keď jej namiesto vypisovania na Facebooku a lajkovaniu fotiek napíšeš, či nepôjdete von. Ak vidíš, že má záujem o nejaké podujatie, tak sa jej opýtaj, či tam nechce ísť s tebou.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/facebook-bliss-notification-3otO6BwEDz7B6DAOEU)

Titulná fotka: pexels

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
7
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
9
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Šváb v ústach či lámanie kostí: Humorné, divné aj mrazivé historky zamestnancov pohrebníctva

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME