Niekto považoval za skvelý nápad priniesť koňa do preplneného nočného klubu

„Vojde do baru kôň…“

Zábavné podniky prepchané ľuďmi, burácajucou hudbou a svetelnými efektami, pretínajúcimi šero, môžu nepríjemne pôsobiť na nejedného človeka. Citlivejšiu osobu zavalí stres, či strata orientácie. Zviera zvyknuté voľne uháňať po širokých pláňach takéto prostredie znáša ešte horšie. Voľakomu zrejme práve tento kontrast pripadal ako nesmierne atraktívna idea, a preto sa rozhodol vziať koňa na párty. Nebol to však dobrý nápad.

Návštevníci jedného z miamských barov sa mohli na vlastné oči presvedčiť, že kôň na diskotéke je vzdialený príbuzný slona v porceláne. Počas incidentu, ktorý zaznamenali kamery, sa v preplnenom podniku sporo odetá dáma premáva na bielom koni. Ako na záberoch vidno, koník sa rozhodol protestovať a ženu zo svojho chrbta poslal k zemi s eleganciou, akou sa pýšia len tieto majestátne zvieratá.

Spooked horse 🐎 in Miami Beach club sparks outrage on social media:A clubgoer filmed 🎥a spooked horse 🐴 inside the Mokai Lounge in Miami Beach, Florida, on March 8. The incident sparked outrage on social media from people concerned about animal abuse.The video shows a bikini 👙 -clad woman 👩🏻in a crowded club getting thrown off the frightened horse 🐎 after it drops to the floor.“A change.org petition entitled, ‘Miami Beach Police 👮🏻‍♀️👮🏼 : Take action for animal abuse in Miami night club Mokai,’ was quickly set up by a concerned citizen named Laura Sosa,” the Miami Herald reported.😱😳🙌🏽

Posted by Tha Real Kushgod on Freitag, 9. März 2018

Po zverejnení videa na internete sa samozrejme na organizátorov zvalila obrovská vlna kritiky. Bolo im vyčítané mnohé: predovšetkým zneužívanie koňa a ohrozenie návštevníkov. Médiám sa nepodarilo získať vyjadrenie majiteľov klubu. Do veci sa zapojila už aj miamská polícia, ktorá prešetruje, či nedošlo k porušeniu predpisov alebo zákonov.

Úrady by skutočne mali vypátrať, v akej hlúpej hlave sa takýto nápad zrodil. Jej majiteľ môže byť nebezpečný pre seba aj pre svoje okolie. Tentoraz sa našťastie nikomu nič nestalo a aj koník sa má už fajn.

https://tenor.com/view/thumbs-up-horse-gif-5332104

Zdroj: miaminewtimes.com
Titulná fotka: facebook.com

Reagujte!
Grr Grr
4
Grr
Fuuj Fuuj
5
Fuuj
Fňuk Fňuk
4
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
5
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
10 najbláznivejších japonských súťažných šou, ktoré skutočne existujú


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME