Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 25.4.2024
sk
Marek
, Marko, Markus
cz
Marek

Ľudí dnes nadchne naozaj hocičo. A niet divu – žijeme v dvadsiatom prvom storočí, takmer všetko, čo mohlo byť objavené, už objavné bolo, a po tom, čo sme leteli do vesmíru a vycikali ksicht Donalda Trumpa do snehu, už tak skoro ďalšia prevratná záležitosť nepríde. Treba sa teda uspokojiť s tým, čo máme… čo sú v tomto prípade psie labky.

Psy sú rozkošné stvorenia, jedny z najrozkošnejších, ktorými nás planéta Zem mala možnosť obdariť. Od huňatých tváričiek s ligotajúcimi sa očkami až po nadšene sa vrtiace chvostíky sú tieto tvory stelesnením dokonalosti. Celkový obraz dotvárajú ich packy, najmä tá spodná časť. Ktorá, ako niekto na Twitteri nedávno poznamenal, vyzerá ako maličká koala.

Vážne. Keď sa ne pozorne zadívaš, je to celkom zjavné. Najväčší „vankúšik“ je hlava, zvyšné štyri tvoria ruky a nohy. Teraz, keď už si si to všimol, to nebudeš vedieť prehliadnuť. Rovnako sú na tom aj ostatní užívatelia Twitteru, ktorí sa začali deliť o labky svojich huňatých parťákov, a keďže rozkošné psie nôžky sú presne to, čo v piatok na obed potrebuješ vidieť, nenechaj sa rušiť.

Len sa pozri na tie chutnučké packy

Aj mačacie packy stoja za zmienku

 

A na záver niekto poznamenal, že skutočné koalie packy však nevyzerajú vôbec ako tie psie

Zdroj: 41Strange / Twitter


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.