Niekto zverejnil bizarnú správu od roznášača jedla a bude to to najstupídnejšie, čo dnes uvidíš

Ale nebudeš sa vedieť prestať smiať.

Zdroj: Pixabay

Niekedy si unavený, vyčerpaný, mozog nemá stránkové hodiny a chuť prebrať ho k životu je asi taká veľká ako chuť zožrať na obed kaktus. Nemáš náladu na veľkokapacitné intelektuálne joky. Chceš niečo jednoduché, primitívne, na čom sa posledné dve funkčné bunky dostatočne vybláznia, nech to môžeš s humorom na dnes zabaliť.

Priznaj si to, ten moment je teraz. A preto si prišiel sem, zasmiať sa na písmene A. Krát sto (plus-mínus, za korektné matematické počty tu nie sme platení). Bude to najlepšie strávených päť minút tvojho života? …asi nie. Ale to vôbec nevadí.

Aby sme prešli k pointe (spoiler alert – nič prevratné nečakaj), nedávno sa na Twitteri objavila bizarná konverzácia medzi zákazníkom a jeho roznášačom jedla. Po tom, čo sa roznášač uistil, že zákazník chce stále ten istý sendvič aj napriek tomu, že sa im minuli paradajky, nasledovalo… čosi…?! Respektíve dlhé teatrálne nevyžiadané AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA. Akože bez srandy.

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAve Maria

„Na chvíľu som si myslel, že môj roznášač zomrel,“ napísal užívateľ @decentbirthday k tejto netradičnej výmene názorov. A niet sa čomu diviť. Hoci treba podotknúť, že ak by chudák chlapec reálne zomieral, asi by „AAAAAAAAAA“ skôr jačal, prípadne z posledných síl stonal, no určite by ho neťukal do klávesnice a neposielal hladným (a veľmi, veľmi) zmäteným zákazníkom.

Ešte absurdnejšie ako dramatické opakovanie prvého písmena v abecede je vyvrcholenie celej situácie. Po tom, čo sa zákazník, pochopiteľne, spýtal, či je všetko v poriadku, mu prišla veľmi stručná odpoveď: „Prepáč, moja chyba.“ A bolo vybavené. Či stála za jeho bujarým výlevom emocionálna nestabilita, nahromadená zlosť alebo len nekonečne dlhá červená na semafore sa teda už asi nedozvieme.

Čo sa však dozvieme s istotou, je, ako na celú situáciu reagoval Twitter. Na tejto platforme sa to kreativitou len tak hemží a jeho užívatelia majú vždy v zásobe jednu či dve vtipné odpovede. A keď už si došiel až sem…

Twitter to vie vždy poriadne zaklincovať

Zdroj: decentbirthday / Twitter

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
8
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Ako by leňochody fungovali v ľudskej spoločnosti? Obrázky japonského umelca ťa zaručene pobavia

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME