Nielen mladí sa idú zabiť za dokonalými fotkami: Táto babička je toho jasným dôkazom

Z dovolenky na Islande si chcela odniesť peknú fotku, no dopadlo to takto…

Dnes je doba fotografií. Fotíme si outfity, fotíme si jedlo, fotíme si to, na čo by pár rokov dozadu nikto film nemíňal… teraz je to jednoducho bežná súčasť našich životov a nikto sa ani len nepozastaví nad tým, že za posledných päť minút prescrolloval okolo sedemnástich rovnakých lattéčiek zo starbucksu.

Moderná generácia sa riadi heslom, že odfotené jedlo chutí lepšie. Dovolenka, ktorá si vyslúžila stovky lajkov, bola krajšia. Handry, ktoré pochválil niekto z virtuálnej sféry, sa nosia lepšie… a pre dokonalú fotku je schopná urobiť hocičo. Aj keď to hocičo hraničí so zdravým rozumom a porušuje určité pravidlá.

Táto rozkošná babička, ktorá sa stala novým virálnym fenoménom, dokazuje, že prekračovanie limitov s cieľom pekne sa odfotiť, ani zďaleka nie je výsadou mladých. Zo svojej dovolenky na Islande si chcela odniesť milú pamiatku. Odhodlane teda zasadla na ľadový trón, poverila svojho syna úlohou fotografa a začala pózovať. Lenže, ako to už v živote býva, nikdy nič nejde podľa plánu.

https://en.wikipedia.org/wiki/Iceland

Pláže na Islande okrem nádherných ľadovcov a dych berúceho výhľadu zdobia aj tabule. Tabule, ktoré turistom jasne vravia, čomu by sa na miestach ako toto mali vyvarovať. Mimo iné sa tam spomína aj zákaz stúpania a chodenia po ľadovcoch. Tieto výstrahy tam nie sú len tak pre srandu králikov a milá babička sa o tom presvedčila na vlastnej koži.

https://twitter.com/Xiushook/status/1100080640026800129

Počas toho, ako si užívala záblesky kamery, sa kus ľadovca odtrhol. Začal sa vzďaľovať a čo čert nechcel, bol to práve ten kus ľadovca, na ktorom si babička užívala svoj „photoshoot“. Na pláži fúkal poriadny vetrisko (pred ktorým tiež varovali už spomínané tabule), takže netrvalo dlho a ľadovec aj s babičkou v náručí boli poriadny kusisko od brehu.

Najlepší na tom bol jej syn, ktorého z roly fotografa nevytrhol ani fakt, že mu zemské živly unášajú mamu. Pokračoval teda vo fotení a zachytil pár humorných záberov, ktoré jednoznačne stoja za povšimnutie. A takto to referoval svojej dcére:

https://twitter.com/Xiushook/status/1100080640026800129

Ľadová kráľovná…

…ktorá stratila svoje kráľovstvo.

Hoci nežijeme v rozprávke, eskapáda starej ženy sa napokon dočkala šťastného konca. Privolaná pobrežná hliadka ju dostala naspäť na breh – živú, zdravú a v jednom kuse. Domov si teda odnáša nielen parádne fotky, ktoré jej budú šialenú plavbu pripomínať hádam do smrti, ale aj ponaučenie, že zákazy nie sú zákazmi len tak pre nič za nič.

Zdroj: washingtonpost.com
Titulná fotka: twitter.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
4
Uups
Haha Haha
6
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Obyčajné, ale aj zvláštne zaujímavosti, o ktorých si možno netušil

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME