Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 28.11.2022
sk
Henrieta
cz
René
, Renée

Minulý víkend sa v bratislavskej Refinery Gallery konal veľký herný turnaj Ygames, sprevádzaný popkultúrnym festivalom Ycon. EMEFKA bola na mieste a určite sa oplatilo prísť!

Návštevníci si mohli na vlastnej koži vyskúšať rôzne technologické hračky a stretnúť svoje obľúbené osobnosti. Celý čas bežali prednášky o technológiách, hrách, histórii, popkultúre či sociálnych sieťach. Ak si aj mal na chvíľku pocit, že už si videl všetko, okamžite si sa presvedčil o opaku a čakalo ťa ďalšie pútavé vystúpenie alebo súťaž.

View this post on Instagram

#Cosplay contest #VÚBYCon2019 ?

A post shared by Y-Con Slovakia (@yconslovakia) on

Nepochybne najväčšou atrakciou celého podujatia bol vzácny hosť – Vladimír Furdík, slovenský kaskadér a herec, ktorý je každému známy ako Night King zo seriálu Game of Thrones. V sobotu sa predstavil ako člen poroty cosplayovej súťaže a nedeľná diskusia moderovaná Sajfom bola vrcholom celého eventu. Nahliadli sme do života človeka, ktorý sa zúčastňuje natáčania najväčších hollywoodskych trhákov a na svoje si prišli hlavne fanúšikovia Game of Thrones.

View this post on Instagram

Vladimír Furdík aka Night King tento víkend ovládol Bratislavu, do ktorej priletel na svojom mŕtvom dráčikovi. Tu máte možnosť vidieť jeho veľmi vzácnu fotku z @ygames_tournament , "bez makeupu", neozbrojený, bez bielych chodcov a armády nemŕtvych. Ukázal nám ako sa mu hojí bodná rana, prezradil ako dlho sa učil všetky dialógy, pobavil sa na našich GoT memečkach, odpovedal na naše zvedavé otázky a prezradil nám mnoho zaujímavých veci (padla reč aj o konci seriálu…ale pssst). ??? #emefka #igerssk #instaslovak #instaslovakia #insta_svk #instaczech #slovakia #slovak#czech #slovensko #igerscz #igersczech #igersczechrepublic #cze #slovakgirl #slovakiagirl #slovakiangirl #slovakian #slovakboy #gameofthrones #got

A post shared by EMEFKA SK/CZ (@emefka_official) on

EMEFKA mala možnosť Night Kinga vyspovedať v zákulisí, a rozhodne to stálo za to. Vlado sa ukázal ako skutočne zábavný a charizmatický človek a dočkali sme sa mnohých zaujímavých odpovedí. Ako vyzerá bežný deň Night Kinga? Aký postih by ho čakal, ak by vypustil do sveta spoiler? Ako si prial, aby sa seriál skončil? V závere videa ťa čaká exkluzívny bonus, ktorý poteší každého milovníka Game of Thrones a memes!


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť