Night King z Game of Thrones sa chystá do Bratislavy. Stretnúť sa s ním môžeš aj ty

Spozornieť by mali všetci fanúšikovia elektronickej zábavy

Zdroj: HBO / Ygames

Hoci sa ti môže zdať, že ku koncu apríla sa už blíži leto, opak je pravdou! Do Bratislavy prichádza zima a nezastupuje ju nik iný, ako samotný Nočný kráľ! Tešiť sa na neho môžeme 17-19. mája 2019 v bratislavskej refinery gallery.

Všetci nadšenci fantasy budú mať už čoskoro možnosť osobne sa stretnúť s vládcom bielych chodcov. Jedinečné podujatie VÚB Y-Con 2019 predstaví ako svoju hlavnú hviezdu Vladimíra Furdíka, slovenského herca a kaskadéra, ktorý hviezdi v seriáli Hra o tróny. Návštevníkov poteší počas autogramiády a panelovej diskusie.

Ygames

Mrazivý prízrak je len špičkou ľadovca – tretí májový víkend bude nadupaný atrakciami od výmyslu sveta. V súťažiach a kvízoch si môžeš preveriť svoje schopnosti a vyhrať lákavé ceny a cosplayerov čaká súťaž s medzinárodnou porotou.

Ygames

Podujatie sprevádza aj herný turnaj Orange Y-Games 2019. O garantovaný prizepool sa pobijú hráči na turnajoch v CS:GO, League of Legends, Hearthstone, FIFA 19 (PS4), NHL 19 (PS4) a PUBG. Záujemcovia o účasť na turnaji sa môžu prihlásiť tu.

Ygames

Počas celého podujatia bude k videniu množstvo známych tvárí. Či už ide o internetové osobnosti ako Sajfa či Naked Bananas, alebo zástupy populárnych českých a slovenských postáv Youtubu a Twitchu. Na týchto ľudí natrafíš na každom kroku a nič ti nebude brániť v tom, aby si s nimi prehodil pár slov alebo ich požiadal o spoločnú selfie.

Ygames

K dispozícii budú hracie zóny, rôzne konzoly aj virtuálna realita. O novinkách prídu porozprávať herní vývojári a zástupcovia špičkových technologických firiem.

Všetci fanúšikovia hier, filmov, anime, komiksov a moderných technológií si prídu na svoje. Ak máš v sebe aspoň kúsok nerdovskej duše, na Y-Cone nesmieš chýbať! Viac informácií nájdeš na oficiálnom webe www.yzone.sk a facebookovej udalosti. Vstupenky si môžeš kúpiť na tomto linku a s kódom „emefka“ máš zľavu.

Ygames
Ygames
Ygames
Ygames

Zdroj: Ygames

Tento obsah vznikol v spolupráci s Yvents s.r.o

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
4
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Internet zmiatla fotka ubytovania na prenájom: Chýba mu niečo veľmi podstatné

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME