No Nut November! Internetom koluje drsná výzva, ktorá ale nemá nič spoločné s orieškami…

Je to cesta k šialenstvu, alebo k duchovnému rozkvetu? Hranica býva niekedy ozaj tenká!

Zdroj: Darrell A. / flickr.com

Aktuálne sa internetom šíri pojem No Nut November, alebo tiež No Fap November. Ide o výzvu, ktorá je zvyčajne definovaná ako celý jeden mesiac bez leštenia bambusu. Zadanie znie jednoducho, ale jeho splnenie je náročné. Extrémnejšia verzia dokonca zakazuje účastníkom aj akýkoľvek pohlavný styk!

Tí ktorí túto výzvu úspešne absolvovali vravia, že ide o jednu z najťažších skúšok sebaovládania. Táto skúsenosť ale údajne dokáže človeku zmeniť celý život a premeniť ho na lepšiu osobu!

http://knowyourmeme.com/photos/1311919-no-fap-september-no-fap-months

Na internete existuje množstvo komunít, v ktorých názvoch nájdeš nofap. Členovia sa snažia rozširovať povedomie o benefitoch života bez mačkania hada. Vzájomne si vymieňajú skúsenosti a rady o tom, ako udržať svoju abstinenciu pri živote. Jeden na druhého dozerajú a chránia sa pred zlým:

https://www.facebook.com/shortniqqamemes

Najčastejšie spomínanými prínosmi života bez prášenia moriaka je zvýšená aktivita a sebavedomie, nárast energie a celkovo živšia nálada. Tieto poznatky sú potvrdené aj vedeckým skúmaním. Stačí ti sedem dní počas ktorých nebudeš naháňať šaša, a hormón testosterón dosiahne svoju maximálnu úroveň. Práve testosterón zodpovedá za viaceré zo spomínaných pozitívnych zmien.

Na cestu NoFapu sa mnohí vydajú z toho dôvodu, že sa chcú zbaviť závislosti od pornografie. Iných tam privedie potreba užitočnejšieho trávenia času. Niekto jednoducho chce skúsiť, ako dlho dokáže vydržať.

https://www.reddit.com/r/NoFap/comments/67mwnu/still_the_best_nofap_dbz_meme_ever/

Rovnako aj väčšina svetoznámych „pick-up artistov“, ktorí sa považujú za expertov na zvádzanie žien, masturbáciu odsudzuje. Kvôli nej vraj chlap stráca svoju prirodzenú mužskú energiu, stáva sa pasívnym a málo priebojným. Ženy tieto jemné signály údajne dokážu zachytiť a chlapík, ktorý nebrúsi kopiju má oveľa vyššie šance! Jednoducho povedané – najlepší spôsob, ako sa zbaviť potreby masturbácie je prestať masturbovať. Vďaka tomu ľahšie nájdeš niekoho, kto ti to bude robiť miesto teba!

https://pics.me.me

Niekoľko dní z novembra je už preč, ale stále máš čas zapojiť sa do tejto drsnej výzvy! Možno vydržíš a potiahneš to do konca mesiaca. Možno sa ti nový zvyk natoľko osvedčí, že s tebou ostane aj dlhú dobu po tom. Tak čo, ideš do toho?

Zaradíš sa medzi tých, ktorí cestu nezvládnu, zlyhajú a ukážu svoju slabosť?

https://www.facebook.com/shortniqqamemes/

Alebo túto náročnú skúšku zvládneš, porazíš svoje nízke pudy? Prekonáš sám seba a dosiahneš niečo, čo si považoval za nedosiahnuteľné?

https://tenor.com/view/drake-champagne-pop-party-gif-3992453

Nakoniec budeš mať dôvod príchod decembra osláviť poriadnym výstrekom (šampanského)!

Zdroj: knowyourmeme.com
Titulná fotka: flickr.com

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
10
Fuuj
Fňuk Fňuk
6
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
7
Uups
Haha Haha
96
Haha
Woow Woow
11
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
10 odveci vynálezov pre domácich miláčikov, ktoré kúpi len absolútny šialenec

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME