Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 2.12.2023
sk
Bibiána
, Viviána
cz
Blanka

Nočná mora každého šoféra. Rodina v aute uviazla na zdvíhajúcom sa moste

Takéto veci sme zvyknutí vidieť len v akčných filmoch.


Predstav si, že sedíš v aute a prechádzaš si mostom. Zrazu sa most začne roztvárať a tvoje vozidlo je vydané napospas gravitácii, ktorá ho ťahá dole z plochy naklonenej pod veľkým uhlom. Znie to ako jedna zo situácii, v ktorej sa žiadny šofér nechce ocitnúť.

Pre niekoho je to hrozná predstava, pre niekoho zasa vlastný zážitok. Belgická rodina, ktorá sa koncom októbra viezla ulicami Leuvenu, sa nečakane ocitla v takomto hororovom scenári. Most Marie Thumas sa začal zdvíhať, aby uvoľnil prechod lodi – červené auto sa však stále nachádzalo na ňom, vďaka čomu vznikli tieto hrozivo vyzerajúce zábery:

YouTube video

Auto sa jednoducho nemohlo udržať na moste a skĺzlo dolu. Pri stretnutí s vozovkou spravilo kotúľ vzad a pre posádku to naozaj nevyzeralo dobre. Čuduj sa svete, nikto nebol vážne zranený. Aj napriek tomu, že okrem páru sa v aute nachádzalo ročné dieťa, cestujúci utrpeli len mierne otrasy. Nie je jasné, ako vôbec mohlo k takémuto incidentu dôjsť a prečo zlyhali všetky ochranné opatrenia. Belgické úrady prípad vyšetrujú.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.