Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 4.12.2022
sk
Barbora
, Barbara
cz
Barbora
, Barbara, Bára

Nočná mora letušiek? OnlyFans modelke počas letu „explodovala“ hlava

Mladá žena nedávno podstúpila plastickú operáciu.


Pokiaľ patríš k tej paranoidnej časti populácie, s lietaním sa ti nepochybne spája kvantum iracionálnych obáv. Ešte stále stojíš nohami pevne na zemi, no hlavou ti už víri xy katastrofických scenárov, ktoré by sa síce mohli naplniť, no s najväčšou pravdepodobnosťou sa tak nikdy nestane. Určite ich poznáš.

Čo keď ťa nepustia cez kontrolu? Čo keď človek vedľa zaspí a ty sa nebudeš môcť dostať na záchod? A čo keď sa to s vami celé zrúti, telá nikdy nenájdu a tvoj pes bude ďalších desať rokov brechať na vchodové dvere a čakať, kedy sa vrátiš? Keď už máš teraz solídnu depresiu, celé to zaklincujeme skutočnosťou, že na tento zoznam môžeš pripísať ďalšiu – čo ak ti počas letu exploduje hlava?

Po operácii radšej ostať doma

TikTokerka, nutričná poradkyňa a modelka na OnlyFans Weronika sa nedávno na svojom profile podelila o vskutku kurióznu situáciu. A zároveň aj spôsob, ako dohnať chúďa letušku do hrobu. „Ten pocit, keď musíš oznámiť letuške, že ti z toho tlaku explodovala zadná časť hlavy,“ píše vo virálnom videu, v ktorom sa ukazuje s obviazanou tvárou. V Turecku totiž podstúpila plastickú operáciu.

@polish_99

Still not over how gross it was

♬ Them Changes (Sped Up) – Thundercat

Video rýchlo prekročilo hranicu 7 miliónov videní a ľudia neverili vlastným očiam. „Presne pre toto sa máš po operácii najprv zotaviť, až potom lietať,“ napísal jeden z komentujúcich. „Dúfam, že tá letuška dostane povýšenie,“ povedal zase ďalší. Mnohí ostali zmätení a neboli si celkom istí, čo presne si pod pojmom „explodovala mi hlava“ predstaviť.

„Samozrejme, mala som na mysli, že mi praskli štichy. Nie, nevytiekol mi mozog, ako niektorí písali. To by som už asi nepridávala videá na TikTok. Bola by som v nemocnici, ak by som to teda vôbec prežila,“ vyjadrila sa v komentárovej sekcii Weronika. Pred letom ju údajne obhliadali dvaja rôzni lekári a obaja usúdili, že by mal prebehnúť hladko. To sa ale, očividne, nestalo.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť