Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 30.5.2023
sk
Ferdinand
cz
Ferdinand

Nočná mora všetkých slovenských mamičiek. Lekári pri pôrode dieťaťu odtrhli hlavičku

Nikto by nechcel zažiť to, čo sa stalo tejto žene.


Nasledujúci prípad znie ako scenár z hororového filmu, ktorý si, žiaľ, jedna mamička skutočne prežila na vlastnej koži. Spolu so svojím manželom sa tešili na nový prírastok do rodiny, všetko sa však zmenilo na obrovskú katastrofu a nešťastie. O škandalóznom prípade informovala brazílska TV Minas, píše portál Noviny.sk.

Ako uvádza správa, lekár počas pôrodu najskôr vyliezol tehotnej pacientke na brucho. Následne sa jej snažil vytiahnuť dieťa z pôrodných ciest, no namiesto toho mu odtrhol hlavičku. Pri pôrode bol prítomný aj samotný otec dieťaťa, ktorý všetko videl na vlastné oči. Táto tragédia sa stala ešte 1. mája v nemocnici v štvrti Santa Efigenia v Belo Horizonte v Brazílii.

Slovenský komik Fero Joke predáva svoj dom. Čelí vyhrážkam a nadávkam, na plote si našiel vulgárny nápis

Mohlo by ťa zaujímať:

Slovenský komik Fero Joke predáva svoj dom. Čelí vyhrážkam a nadávkam, na plote si našiel vulgárny nápis

Nemocnica to chcela zamlčať

Obaja rodiča zhodne tvrdia, že keď dieťa prichádzalo na svet, bolo ešte živé. Je zarážajúce, že nemocnica tlačila na matku, aby podpísala „akýsi“ dokument, ktorým by sa celá tragická udalosť zamlčala. To sa nestalo a dvojica sa obrátila na miestnu políciu.

Nemocnica vraj uviedla, že celý incident ľutuje a počas čakania na pitevnú správu „vynaloží maximálne úsilie na vyšetrenie záležitosti“. Každopádne, určite to dvojicu poznačí na celý život a len málokto si dokáže predstaviť, ako sa museli cítiť.

nemocnica, pôrod, pôrodnica, lekár, miestnosť, lekárske nástroje
TASR/Ilustračné foto

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Matej Mičík
Hudba, rozhovory, zaujímavosti. Nič z toho mi nie je cudzie. Rovnako som fanúšikom krimi a záhad. Ak sa z mojich článkov dozvieš niečo, čo si nevedel, tak ich pre EMEFKA píšem správne.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje