Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 23.6.2024
sk
Sidónia
cz
Zdeňka
, Zdena, Zdenka

Nora Kabrheľová sa dostala do konfliktu: Mala som mu dať jednu po papuli, rozčúlila sa

Prečo sa Nora dostala do konfliktu?


Nora Kabrheľová je známa svojou temperamentnou povahou a životným mottom „Čo na srdci, to na jazyku“. Nedávno sa však rozohnila na verejnosti.

Nechýbali nadávky a podrobný opis situácie. Nora mala mať incident s jedným mužom kvôli svojmu milovanému psíkovi Šarike, píše magazín EMMA.

Stredajšie ráno nebolo pre dôchodkyňu Noru Kabrheľovú, bývalú známu podnikateľku a hviezdu reality šou Mojsejovci, práve najlepšie. Vybrala sa na poštu spolu so svojou milovanou fenkou Šarikou, s ktorou tvoria nerozlučnú dvojicu. Práve kvôli nej však Nora zažila nepríjemnosti.

Mohlo by ťa zaujímať:

Nora Kabrheľová prezradila detaily zo súkromia: V živote neľutujem nič. Môj bežný deň vyzerá tak, že ráno vstanem a večer idem spať (ROZHOVOR)

„Bola som na pošte teraz, išla som okolo technickej školy a Šarika sa tam vykakala na takom… chodník tam je a tráva. Normálne išiel jeden ch*j taký mladý, Ukrajinec, študent a mi hovorí, že by som pozbierala, normálne sa vrátil a hovorí: Pozbierajte za psom ho*no. Hovorím nepozbieram, lebo je riedke a nemáte tu ani kôš na výkaly. Normálne hovorím sa neopovážte ma fotiť. Že ja sa nestarám o psa, mne povie, Ukrajinec mi to povie. Ta on nech ide bojovať domov a nie že… on je občan. Hovorím, vy kto ste? Sa ma neopovážte odfotiť a že on ide ma nahlásiť polícii. Udavač po*ebaný!“ vysvetlila Nora a nešetrila vulgarizmami. To však nemal byť koniec a Nora sa mala vybúriť aj na ďalšej osobe.

Som mu normálne mala dať jednu po papuli

„A ešte taká stará ježibaba tam bola, čo robí poriadky asi, čo zbiera smeti a začala, spitá bola, začala vrieskať na mňa jak nenormálna: Pozbierať! Hovorím: Kde máte kôš na výkaly? Ta ona ani nevie, čo to sú výkaly, lebo tam bol kôš taký, ale na odpad, normálny kôš, čo odpadky, dačo, nejaký obal alebo čo. Ta, tak som sa nasrala. A on mi hovorí, že 180 evry pokuta. Evry, evry. Hovorím, ic do rici, skoro som mu… Normálne ma vyprovokoval, hovädo!“ uviedla vytočená Nora Kabrheľová, ktorej do nahrávania príbehu vstúpila okoloidúca hlučná električka. „A ešte jak som odchádzala, samozrejme, že ma odfotil, nahlásil ma určite na polícii, ta uvidím,“ povedala vo videu.

„Som mu normálne mala dať jednu po papuli. Ta, čo to toto za drzáka je?! V bordových gačoch a v zelenom tričku a slúchatko mal také v uchu do pi*i jak môj mobil. Chumaj chumajský!“ dodala nahnevaná Nora.

Instagram / nora_kabrhelova

Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.