Nostalgické momenty zo začiatku septembra, ktoré všetkým pracujúcim trochu chýbajú

Čo by sme len za to teraz dali…

Zdroj: Shutterstock.com

Lastovičky sedia na kábloch, pripravené na odlet, noc už prichádza skôr, čo môže znamenať len jedno – letné prázdniny končia. Ak by si nepretáčal list kalendára z augusta na september, možno by si to ani nepostrehol, lebo ty už máš školské časy dávno za sebou.

Veľmi rád si však pri pohľade na padajúce lístie zaspomínaš na momenty, keď bol začiatok septembra a aj napriek skončeným letným prázdninám si sa tešil. Pripomeň si spolu s nami príjemné momenty zo začiatku septembra, ktoré sú už možno tvojou dávnou minulosťou.

Prvý deň v škole

Prvý a posledný deň v škole sú tie najlepšie dni školského roka. Nič poriadne nerobíte, tešíte sa, že ste konečne spolu, alebo že idete konečne na prázdniny. Priznáš si, že ti tá škola tak trochu aj chýbala. Dostávaš nové knihy, z ktorých sa celkom tešíš, lebo predsa len, čaká ťa nové učivo a vedomosti. Tie teraz obohacuješ o svoje autogramy, zabávaš sa na tom, že máš knihu po svojich súrodencoch… Potom si už len dáš obed a môžeš ísť domov.

Konečne vidíš všetkých svojich kamošov

Jeden z hlavných dôvodov, pre ktorý si sa tešil do školy. Nie každý má všetkých svojich kamošov po celé prázdniny pri sebe, mnohí sú celé leto rozlietaní kade-tade a začiatok školského roka je moment, keď sa konečne všetci stretnú. Rozprávate si zážitky z celého leta a ste radi, že ste zase medzi svojimi. 

Angry School GIF - Find & Share on GIPHY

Nakupovanie zošitov a pomôcok

Aj z takejto obyčajnej veci sme mali mnohí eufóriu. Predsa len, nové zošity sú nové zošity. Nadšenie z týchto nákupov prevládalo, samozrejme, hlavne medzi dievčatami. Konečne si mala plnú tašku všetkých pomôcok, ktoré budeš počas roka potrebovať. Vydržali ti tak týždeň-dva a potom ťa radosť prešla.

Do školy v nových teniskách

Nový školský rok musel začať novými teniskami. Aj taká obyčajná vec ako nové tenisky či prezuvky do školy nám dokázali urobiť radosť. Už keď sa znova chodilo do tej školy, tak aspoň v novej obuvi. Nesmieme tiež zabudnúť na školníka či dozor, ktorý ti nechcel dovoliť užívať si slávu tvojich nových tenisiek a posiela ťa prezuť. Rodičia ti mnohokrát nakúpili nielen tenisky, ale aj nové oblečenie, ktoré ste si navzájom so spolužiakmi hrdo ukazovali.

Užívanie si seriálov po škole

So začiatkom školského roka začína aj nová sezóna pre televízie. Na obrazovky sa vrátili naše obľúbené seriály a my sme si ich mohli každé poobedie po škole užívať. No nebolo nám dobre? Teraz je väčšina z nás v tom čase v práci a veruže by sme sa radi išli radšej vykvasiť na gauč a pozerať seriály.

Nová žiacka knižka

Samotná žiacka knižka nie je až taký zázrak, no vždy sme boli zvedaví na jej novú obálku. A predsa len, bola nová, bez žiadnych zlých známok a už vôbec nie poznámok.

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
6
Fuuj
Fňuk Fňuk
19
Fňuk
Jeej Jeej
31
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
3
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Umelec si v obrázkoch berie na paškál neduhy súčasnosti. Prinúti k zamysleniu aj teba (2. časť)


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME