Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 1.6.2023
sk
Žaneta
cz
Laura

Nová baliaca technika? Muž chcel nalákať záujemkyne o rande na zhnité jedlo

Fotky vyrysovaného tela a drahého auta sú už minulosť.


Začal sa mesiac lásky, a tak mnohí z tých, ktorí sú slobodní, určite premýšľajú nad tým, ako si nájsť lásku svojho života. Zabudnite ale na zoznamky, chodenie von, fotky vyšportovaného tela či krásneho auta. Najnovšie sa totiž ženy balia na fotky zhnitého jedla.

Muž, ktorý na Twitteri vystupuje ako @CeboLatha, zdieľal na sociálnej sieti fotku pokazeného plesnivého jedla, pričom ju okomentoval tým, že to je dôvod, prečo potrebuje partnerku.

Problém nie je sloboda, ale hlúposť

Táto fotka spustila na Twitteri búrlivú debatu plnú rozhorčení a poučovania. Ozývali sa totiž názory, že niektorí muži sa jednoducho nevedia postarať sami o seba a potrebujú ženu, ktorá im bude variť a starať sa o ich domácnosť.

Určite si prečítaj:

Staromódna romantika alebo 6 vecí, ktoré tajne zbožňuje každá žena

Mnoho z používateľov však vyjadrilo názor, že problém so skazeným jedlom nespočíva v tom, že je muž sám, ale v tom, že si nedokáže jedlo a nákupy lepšie naplánovať. Komentujúci videli problém predovšetkým v plytvaní jedlom a v škodách, ktoré takýto pohodlný život spôsobuje.

Vybrali sme niekoľko pikantných komentárov:

  • “Prečo si odkladať KFC polievku…” @Luu_Matinjwa
  • „Zvážte týždenné nakupovanie potravín namiesto mesačného alebo si nájdite niekoho, komu by ste nezjedené jedlo mohli darovať, aby sa nepokazilo. Nie som si istý myšlienkou.“ @Dadddy_K
  • „Nepotrebuješ priateľku. Potrebuješ smetný kôš.“ @FinestZungu_
  • „Nepotrebuješ priateľku; kupuj len to, čo potrebuješ!“ KGAO_ZA
  • „Bezplatná rada od tvojej priateľky na Twitteri: Papriku nakrájaj na kúsky, vlož do plastového sáčka a zamraz. Syr nastrúhaj do menších vreciek a zamraz. Mrazené hrozno môžeš použiť do kokteilu alebo smoothie. Jogurt = udržuj vrchnák suchý, dlhšie vydrží. KFC omáčka = má sa zjesť v deň nákupu.“ @elaine_khosa

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Veronika Kužmová
Som z východu a som na to hrdá. Vyštudovala som editorstvo a vydavateľskú prax a raz by som chcela zeditovať knihu, ktorá vyhrá Nobelovu cenu. Zaujímam sa o zdravý životný štýl a rada cvičím, aby som potom mohla robiť svoju druhú najobľúbenejšiu činnosť - jesť.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje