Streda 5.10.2022
sk
Viera
cz
Eliška
, Elsa

Je smutné, že opití ľudia sadajú za volant. Ohrozujú nielen svoje životy, ale aj tie ďalších ľudí. Mnohé reportáže z kolízií takýchto opitých vodičov nám však prinášajú viacero zábavných príbehov, pri ktorých človek mnohokrát nevie, či sa má smiať alebo plakať.

Títo ľudia sa stávajú vďaka svojim úprimným výrokom legendami internetu. O novom prírastku medzi nimi informovala televízia Markíza na svojom webe tvnoviny.

Mladík zdemoloval plynovú prípojku

Iba dvadsaťročný mladík pochádzajúci z dediny Plášťovce na južnom Slovensku, si bez rozmyslu sadol s vyše dvoma promile za volant auta. Jeho jazda trvala len dovtedy, kým mu do cesty nevošla plynová prípojka patriaca jednému z domov na ulici, po ktorej sa vozil. Chvalabohu, schytala to iba plynová prípojka a nikomu sa nič nestalo.

A čo… závidíš, alebo čo?

Posted by EMEFKA on Monday, May 4, 2020

Ďalšia pamätná reportáž

Mladík bol po kolízii schopný odpovedať na otázky moderátorovi Karolovi Mindákovi, ktorý sa ho pýtal, koľko toho popil. Mladý Denis moderátora hneď na úvod privítal so slovami: „Jó napot, Markíza..“ a ďalej vysvetľoval, čo sa stalo: „Nič som nespravil, proste išiel som a došiel som.“

Na reportérovu otázku kam išiel, odpovedal, že si išiel vypiť. Následne svoj čin okamžite obhájil slovami: „Tak som si dal a čo, závidíš alebo čo?“ V reportáži sa obyvatelia dediny vyjadrili, že to nebolo prvýkrát, čo mladík jazdil ulicami opitý. Na otázku, koľko toho mladík vypil, odpovedal: „Veľa, veľa, veľa.“ Podľa jeho slov nechceme vedieť, čo všetko vypil. 

Nebola to však prvá nehoda, ktorú mladík v opitosti vyviedol. Pred rokom mal vraj v opitosti naraziť do plota. Policajti ho momentálne umiestnili do cely predbežného zadržania. Zdá sa, že mladík dojazdil.

Zdroj: tvnoviny.sk


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť