Nová internetová výzva „Hot Water Challenge“ svojou debilitou prekonáva všetky ostatné!

Kedy sa dočkáme Guľka v hlave challenge?

Ľudstvo sa svoju zábavku v podobe sebapoškodzujúcich výziev rozhodlo posunúť na ďalšiu úroveň. Po všetkých menej aj viac ničivých výzvach prichádza niečo naozaj bezkonkurenčné nebezpečné. Je tu Hot Water Challenge. Netreba mať doktorát na to, aby človek na základe názvu odhadol, o čo sa v tejto výzve zhruba jedná.

Hlavným hrdinom je voda, ktorej teplota sa pohybuje okolo bodu varu. Keďže ide o debilnú internetovú výzvu je jasné, že sa s horúcou vodou bude robiť niečo, čo by sa s ňou robiť nemalo. Hot Water Challenge od participantov požaduje, aby zabudli na to, čo ich rodičia učili už v predškolskom veku – s horúcou vodou musí človek pracovať VEĽMI OPATRNE, lebo inak si ublíži!

https://eu.freep.com/story/news/nation/2017/10/24/boil-water-advisory/793619001/

Kto vyhrá: šupka z človeka alebo nejaká bublinkujúca vodička?

Hot Water Challenge sa od iných bežných výziev odlišuje tým, že účastníkovi šľachetne ponúka hneď tri (extrémne stupídne) možnosti, čo s horúcou vodou spraviť. Môže ju na seba vyliať, vypiť ju, alebo obliať nič netušiaceho človeka. Predovšetkým tretia možnosť pôsobí ako ultimátna chujovina.

Svoje by o tom vedel povedať pätnásťročný Kyland Clark z americkej Indiany. Kyland spolu so svojimi kamošmi pozeral videá na Youtube, keď natrafil na Hot Water Challenge. Niekomu z prítomných sa idea okamžite zapáčila a rozhodol sa do výzvy zapojiť Kylanda, keď už spal. Výsledkom „žartíka“ sú popáleniny druhého stupňa na chlapcovej tvári, hrudi a chrbáte.

http://www.viralthread.com/idiots-are-actually-pouring-boiling-water-on-themselves-in-new-hot-water-challenge/?all

Tvoja tvár, keď máš debilného kamoša.

Je ťažké povedať, v akom percente uverejnených videí sa naozaj pracuje s nebezpečne horúcou vodou. Nejaká časť klipov je určite fingovaná. Nakoniec na tom ani tak nezáleží, či si ľudia na videách ubližujú naozaj, alebo to iba hrajú.

Nebezpečenstvo spočíva v tom, že mentálne slabšie obdarení diváci (Kylandov kamarát) sa môžu takéto správanie snažiť napodobňovať so skutočne vriacou vodou. Keby účastníci Hot Water Challenge do svojich experimentov nezapájali druhých ľudí, dalo by sa povedať, že aspoň urýchľujú prirodzený evolučný výber…

Zdroj: forbes.com; viralthread.com

Reagujte!
Grr Grr
10
Grr
Fuuj Fuuj
26
Fuuj
Fňuk Fňuk
6
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
4
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Najbizarnejšie kúsky, ktoré si môžeš kúpiť na Aliexpresse

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME