Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 8.12.2023
sk
Marína
cz
Květoslava
V spolupráci s TV JOJ

Nová pesnička od Ega? Podporil ňou raperov z východného Slovenska

Šou Česko Slovensko má talent bude opäť plná veľkých talentov.


Šou Česko Slovensko má talent na obrazovkách sledujeme už pár týždňov a tento program čím ďalej, tým viac naberá na popularite. Nasvedčuje tomu aj sledovanosť, ktorá minulú nedeľu dosiahla až 666-tisíc sledujúcich.

Tým dosiahla TV JOJ najvyššiu sledovanosť v univerzálnej aj obchodnej cieľovke a porazila konkurenciu s až 8,8 % sledovanosťou a 22,4 % podielom. Najviac divákov bolo vo veku 35 – 44 rokov, a to dokonca mužského pohlavia.

TV JOJ

Predpokladáme, že mužské oko ostane pri obrazovkách aj naďalej, a určite k tomu prispeje účastníčka Simona, ktorú uvidíme twerkovať. Simona hovorí, že twerk nie je len o ukazovaní sa na sociálnych sieťach, ale ona ho dokonca učí v tanečnej škole.

Mohlo by ťa zaujímať:

Jasmina Alagič o súkromí: Aké je manželstvo s Rytmusom a čo je podľa nej najdôležitejšie v živote? (ROZHOVOR)

Pre zmenu mužské ucho, a to konkrétne ucho nového porotcu Ega, zaujmú dvaja mladí muži z východného Slovenska, ktorí sa pred publikom odhodlali rapovať po východniarsky. Nazývajú sa Naraz a svojím výstižným textom zaujali nielen Ega, ale aj ďalších porotcov. Na záver si s jedným z nich dokonca zarapoval aj samotný Ego, pričom dvojica mala zložiť pesničku pomocou slov od poroty.

TV JOJ

„Zanechalo to vo mne veľa dojmov. Nie je ľahké súdiť druhých ľudí. Jediné, čo ma mrzí, sú talentovaní nepostupujúci. Natáčanie bolo profi, náročné, ale celé sa to nieslo v dobrej nálade,“ hodnotí Ego nový ročník šou Česko Slovensko má talent.

Na svoje si príde každý

Za pozretie určite stojí aj vystúpenie DJ-a a jeho „tron girls“, ktoré najviac zaujme Dianu Mórovú a na číslo bude reagovať mierne sexuálnym podtónom. Nebude chýbať ani extrémne číslo v podaní účinkujúceho meno Zen, ktorý do vystúpenia zapojí aj dve ženské porotkyne.

Záver dojme nielen porotu, ale aj divákov. Súrodenecká dvojica, 10-ročné dievčatko a 14-ročný chlapček, svoje akrobatické vystúpenie venuje všetkým rodinám, ktoré sa kvôli konfliktu na Ukrajine museli rozlúčiť so svojimi najbližšími. Porota toto vystúpenie označila za jedno z najkrajších vystúpení, ktoré v tomto ročníku videla.

Posúdiť to môžeš aj ty sám už túto nedeľu 1. októbra o 20:40 hod. na TV JOJ.

YouTube video

Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.