Nová štúdia tvrdí, že ľudia, ktorí používajú emotikony, majú častejšie sex

Takže, keď ho nemáš, vieš, kde robíš chybu.

Zdroj: Public Domain Pictures

Čím ďalej, tým väčšmi sa ľudská pozornosť upriamuje na bizarnosti a čím viac sa ľudská pozornosť upriamuje na bizarnosti, tým absurdnejšie končí veta začínajúca spojením „americkí vedci zistili“.

Dnešný článok túto schému rozhodne búrať nebude. Populárni vedci zo zámoria totiž nesklamali a ako uvádza portál Metro.co.uk, tentoraz si na paškál zobrali unikátnu koreláciu – emotikony a sex.

Ak to ešte v tejto fáze náhodou nie je jasné, budeme sa baviť o malých žltých gebuľkách, broskynkách a baklažánoch a ich vplyve na sexuálne interakcie. Za posledné obdobie totiž v Amerike vznikli hneď dve štúdie zaoberajúce sa touto problematikou a bolo by bytostne neprípustné im nevenovať chvíľu nášho drahocenného času.

Public Domain Pictures (https://www.publicdomainpictures.net/en/view-image.php?image=267547&picture=chatting-and-using-emoji)

Koniec koncov, môže ti to byť len prínosom a možno vo výsledku zistíš, že dôvodom tvojho sexuálneho sucha je taká drobnosť, ako absencia emotikonov v online komunikácii. Skvelá to doba, v ktorej žijeme, kde rozdiel medzi š*kačkou a večerným maratónom Rosamunde Pilcherovej určuje malý žltý ksicht. Však?

Inštitút Kinsey, ktorý je súčasťou univerzity v americkej Indiane, skúmal viac ako 5,300 slobodných Američanov vo vekovom rozhraní od 18 do 94 rokov. Štúdia preukázala, že tridsať percent zo všetkých zúčastnených používa vo virtuálnej komunikácii s potenciálnymi partnermi emoji, prípadne dvojbodkovo-zátvorkovú klasiku.

Vysoká škola Lake Forest College v štáte Illinois zase podrobne analyzovala inú skupinu ľudí, ich používanie smajlíkov a sexuálnu aktivitu. Skupina pozostávala z takmer troch stoviek dospelých Američanov vo veku od 18 do 71 rokov. Táto štúdia zase ukázala, že ľudia holdujúci emotikonom boli v oblasti randenia podstatne úspešnejší.

Public Domain Pictures (https://www.publicdomainpictures.net/en/view-image.php?image=232904&picture=man-and-woman-and-social-media)

A niet sa čomu diviť. Žijeme v dobe mobilovej, keď tieto hlavičky nahradili väčšinu našej slovnej zásoby. Ľudia, ktorí sa im vyhýbajú, nielenže pôsobia zvláštne, ešte si aj podchvíľou niekto myslí, že sa hnevajú. Naopak, tí ostatní pôsobia uvoľnene, zábavne a konverzácia s nimi sa nesie v príjemnom duchu.

Aj samotní respondenti priznali, že je pre nich jednoduchšie nadviazať intímne puto s niekým, kto emoji používa. (Treba zvýrazňovať, ako absurdne to znie alebo…?) Takže, ak máš náhodou problém dobojovať to s niekým až do postele a ešte väčšou náhodou tieto žlté ksichtíky nepoužívaš, tak vieš, čo máš zmeniť.

Zdroj: metro.co.uk

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
4
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
15 psích plemien, ktoré vyzerajú ako roztomilé šteniatka po celý svoj život


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME