Nová tanečná výzva dobýja internet. Vlna zasiahla aj Slovensko!

Po dlhej dobe čerstvá challenge

Keďže ľudia majú odvekú potrebu opičiť sa po druhých ľuďoch, rozličné internetové výzvy dokážu vždy nadchnúť davy ľudí. Najnovší prírastok do rodiny virálnych výziev je tu. Ide o veľmi jednoduchú challenge, ktorá nemá žiaden vyšší zmysel a zapojiť sa do nej môže skutočne každý. O čo tu vlastne ide?

Účastníci pred kamerou predvádzajú svoje najlepšie tanečné pohyby do Drakeovej skladby In My Feelings z albumu Scorpion. To je všetko. Nie je tu žiaden zvrat, vtip, či náročná podmienka. Ľudstvo si jednoducho povedalo, že toto je niečo, čo je hodné státisicov príspevkov na Instagrame a iných platformách. Na počiatku rýchlo rastúceho virálu stál komik Shiggy s týmto videom:

Nová výzva sa začala šíriť hneď pod niekoľkými názvami. Dá sa nájsť pod hashtagmi #inmyfeelingschallenge #DoTheShiggy a #kekechallenge. V rámci výzvy aktéri dosť často vystúpia z pomaly idúceho auta a počas svojich tanečkov sa posúvajú spolu s autom. #DoTheShiggy ku cti slúži, že oproti niekoľkým populárnym výzvam z minulosti nie je primárne zameraná na idiotské sebapoškodzovanie.

@amarniskaf Snapped the In My Feelings Challenge @garland.mp4 😊

A post shared by 17 (@garland.mp4) on

Niektorým sa ale padnúť na hubu aj tak podarí. Hoci by sa zdalo, že pri tancovaní človek nemá veľa príležitostí si ublížiť, vždy sa nájdu menej talentovaní ľudia, ktorí zle odhadnú svoje schopnosti a základné fyzikálne pravidlá a potom ľutujú. Pozerať sa na to, ako niekto bolestivo doplatí na vlastné idiotské správanie je nakoniec veľakrát oveľa väčšia zábava, než úspešné tanečné kreácie.

Challenge neobišla ani Slovensko a so svojou verziou tanca sa podelil pán Pil C, či Soňa Skoncová. Ďalší budú určite nasledovať.

Zdroj: thefader.com
Titulná fotka: sonaskoncova / instagram.com, pinsdaddy.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
5
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
10 tetovaní a "tajomstvá", ktoré vypovedajú o svojich majiteľoch

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME