Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 24.6.2024
sk
Ján
cz
Jan

Keďže ľudia majú odvekú potrebu opičiť sa po druhých ľuďoch, rozličné internetové výzvy dokážu vždy nadchnúť davy ľudí. Najnovší prírastok do rodiny virálnych výziev je tu. Ide o veľmi jednoduchú challenge, ktorá nemá žiaden vyšší zmysel a zapojiť sa do nej môže skutočne každý. O čo tu vlastne ide?

Účastníci pred kamerou predvádzajú svoje najlepšie tanečné pohyby do Drakeovej skladby In My Feelings z albumu Scorpion. To je všetko. Nie je tu žiaden zvrat, vtip, či náročná podmienka. Ľudstvo si jednoducho povedalo, že toto je niečo, čo je hodné státisicov príspevkov na Instagrame a iných platformách. Na počiatku rýchlo rastúceho virálu stál komik Shiggy s týmto videom:

Nová výzva sa začala šíriť hneď pod niekoľkými názvami. Dá sa nájsť pod hashtagmi #inmyfeelingschallenge #DoTheShiggy a #kekechallenge. V rámci výzvy aktéri dosť často vystúpia z pomaly idúceho auta a počas svojich tanečkov sa posúvajú spolu s autom. #DoTheShiggy ku cti slúži, že oproti niekoľkým populárnym výzvam z minulosti nie je primárne zameraná na idiotské sebapoškodzovanie.

@amarniskaf Snapped the In My Feelings Challenge @garland.mp4 ?

A post shared by 17 (@garland.mp4) on

Niektorým sa ale padnúť na hubu aj tak podarí. Hoci by sa zdalo, že pri tancovaní človek nemá veľa príležitostí si ublížiť, vždy sa nájdu menej talentovaní ľudia, ktorí zle odhadnú svoje schopnosti a základné fyzikálne pravidlá a potom ľutujú. Pozerať sa na to, ako niekto bolestivo doplatí na vlastné idiotské správanie je nakoniec veľakrát oveľa väčšia zábava, než úspešné tanečné kreácie.

Challenge neobišla ani Slovensko a so svojou verziou tanca sa podelil pán Pil C, či Soňa Skoncová. Ďalší budú určite nasledovať.

Zdroj: thefader.com
Titulná fotka: sonaskoncova / instagram.com, pinsdaddy.com


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.