Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 31.5.2023
sk
Petronela
, Petrana, Nela
cz
Kamila

Nové časti Geissenovcov so Sulíkom dostali Slovákov do kolien. Koľko ľudí ich sledovalo?

Videl si prvé časti aj ty?


Televízia JOJ včera odvysielala prvé dve z piatich epizód najnovšej série reality šou Geissenovci – Ťažký život milionárov, ktoré boli nakrútené na Slovensku. Premiéra mala bezkonkurenčný úspech, slovenskí diváci si nenechali ujsť pohľad na svoju krajinu, zachytenú nemeckým štábom šou a komentovanú populárnou rodinou milionárov.

Najsledovanejším nespravodajským programom stredy bol s prehľadom prvý z piatich dielov najnovšej série populárnej reality šou Geissenovci – Ťažký život milionárov, ktoré sa nakrúcali na Slovensku a TV JOJ ich vysiela exkluzívne v rovnakú sezónu, počas ktorej beží aj nemecká premiéra.

Mohlo by ťa zaujímať:

Videli sme prvé slovenské časti Geissenovcov. Scénu s krádežou vymazali, rafting zrušili kvôli novej manikúre

Prvá z dvoch včerajších epizód oslovila až 535-tisíc divákov starších ako 12 rokov a dosiahla skvelú 8,3 % sledovanosť a 20,8 % trhový podiel. V obchodnej cieľovej skupine bola absolútnym TOP programom dňa s vysoko nadpriemernou 8,1 % sledovanosťou a vynikajúcim podielom až 27,0 %.

Ďalšie dobrodružstvá Geissenovcov na Slovensku budú v programe televízie JOJ pokračovať ešte v troch častiach počas nasledujúcich dvoch týždňov, a to vždy v stredu o 20:35. Na ich potulkách Slovenskom uvidíš ešte viacero vtipných momentov, ktoré stoja za tvoju pozornosť.

Geissenovci na Slovensku, TV JOJ, návšteva, Nemecko
Profimedia

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Matej Mičík
Hudba, rozhovory, zaujímavosti. Nič z toho mi nie je cudzie. Rovnako som fanúšikom krimi a záhad. Ak sa z mojich článkov dozvieš niečo, čo si nevedel, tak ich pre EMEFKA píšem správne.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje