Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 31.5.2023
sk
Petronela
, Petrana, Nela
cz
Kamila

Nové časti Geissenovcov zo Slovenska: Opitá Carmen a škandál jazdy v sprievode húkačky. Je to legálne?

"Na Slovensku je možné asi všetko."


Slovensko sa po takmer troch mesiacoch od odvysielania častí Geissenovcov v Nemecku dočkalo premiéry aj u nás. Prvé epizódy z návštevy, ktorú inicioval Richard Sulík, boli odvysielané minulý týždeň. Dnes sme mohli vidieť ich pokračovanie.

Alkohol tiekol potokom

Hneď v úvode epizódy sme mohli vidieť, ako milionárska rodinka navštívila vinice za účelom ochutnávky vín. V pláne bolo ochutnať až dvadsať druhov, no už pri desiatom to vyzeralo tak, že rodinka má dosť. Najviac to však chytilo Carmen, ktorá sa celý čas smiala. Sme pri desiatom víne z dvadsiatich a mama už má dosť. V rebríčku alkoholu v krvi určite vedie,“ povedala Shania.

Na druhý deň sa Geissenovci zobudili s opicou a vybrali sa na ďalší výlet, kde ich čakala opäť ochutnávka alkoholických nápojov. Na tieto zážitky rodinka asi tak skoro nezabudne.

TV JOJ

Škandál jazdy v sprievode motorky s húkačkou

Na ďalších záberoch z Geissenovcov môžeme vidieť jazdu v sprievode motorky so zapnutými húkačkami. Dovoliť si to môže okrem sanitiek, hasičských áut či vozidiel ozbrojených síl iba generálny prokurátor, ústavní činitelia či zahraničné štátne návštevy. Po tom, čo sa dcéra Davina svojho otca opýtala, či je niečo také možné a legálne, jej Robert odpovedal, že na Slovensku je možné asi všetko.

Mohlo by ťa zaujímať:

Geissenovci budú v nových slovenských častiach „perliť“ jedna radosť. Carmen sa opustí, alkohol potečie potokom

Richard Sulík o ničom nevie

Vodičom motorky, ktorá rodinku sprevádzala, nebol policajný príslušník. Ak niekto používa výstražné znamenia bez povolenia, hrozí mu pokuta až 3 500 eur. Otázne teda je, odkiaľ vodič húkačku zobral. Richard Sulík sa pre Nový čas vyjadril, že o ničom nevie, keďže žiadne húkačky nevybavoval.

TV JOJ

Banka Lásky

Súčasťou výletov bola aj návšteva Banky Lásky v Banskej Štiavnici, ktorá sa tiež nezaobišla bez vtipných momentov. Carmen zaujímalo okrem uchovania pamiatky medzi ostatnými listami lásky iba to, či Sládkovič a Marína spolu mali pohlavný styk. „Bozkávali sa. Písal o tom aj vo svojej básni, no ani slovo o …,“ odpovedal jej sprievodca.

TV JOJ

Poslednú časť Geissenovcov natočenú na Slovensku môžeš pozerať opäť budúcu stredu 17. mája o 20:35 na TV JOJ.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Nikola Kulová
Mám prehľad v dianí, tak si tu tak tvorím. Píšem o všetkom, o čom niečo viem a čo neviem, to sa naučím.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje