Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 15.7.2024
sk
Henrich
cz
Jindřich
V spolupráci s CinemArt

Nové emócie prichádzajú! Pixarovka V hlave 2 sľubuje rovnako skvelú zábavu ako prvý diel

Sequel kultového animáku prichádza do kín.


Animovaná komédia V hlave patrí k najúspešnejším (a najlepším) titulom štúdia Pixar. S jej pokračovaním sa teda spájajú nemalé očakávania. V hlave 2 zamieri do kinosál už tento týždeň a zdá sa, že aj tentokrát nám okrem dychvyrážajúcej animácie doručí solídnu porciu kvalitnej zábavy.

Puberta prináša nové emócie

Príbeh sa opäť točí okolo Riley, respektíve emócií, ktoré prebývajú v jej mozgu. Radosť, Smútok, Hnev, Nechuť a Strach majú pred sebou neisté obdobie. Z Riley sa totiž stala tínedžerka a jej vnútorné prežívanie pripomína horskú dráhu. S rodičmi sa sťahuje do nového mesta a musí si nájsť nových priateľov a svoje miesto v kolektíve.

Čo sa, pravdaže, nezaobíde bez silných emócií. Aby toho nebolo málo, tak k starým známym emóciám pribudnú aj nové! Velenia sa nečakane chopí Úzkosť a prevráti všetky dovtedajšie pravidlá hore nohami. Okrem nej ale dorazí aj Závisť, Nuda a Trapas.

Snímku u nás uvidíme so slovenským dabingom, pričom postavám prepožičali hlasy Monika Hilmerová, Kristína Turjanová, Peter Kollárik, Roman Pomajbo, Helena Geregová, Alena Pajtinková, Lenka Libjaková, Michaela Šaleková či Gréta Luprichová.

O réžiu sa postaral celovečerný debutant Kelsey Mann, ktorý na rôznych pozíciách pracoval na viacerých animákoch. Dobrou správou je, že ako producent na filme pracoval Pete Docter, ktorý natočil prvý diel V hlave a ďalšie cenené pixarovky ako Hore, Príšerky, s. r. o. či Duša.

Na V hlave 2 sa tešíme. Už záver prvého dielu naznačoval, že prípadný sequel bude mať na čom stavať. Vstup hlavnej hrdinky do puberty tvorcom umožňuje ďalej rozvíjať originálny svet a vytlačiť z námetu ďalšie vtipné, ale aj dojemné situácie.

Po audiovizuálnej stránke vyzerá snímka opäť bezchybne a vtipov bude evidentne tiež dosť. Snáď teda Pixar zaboduje. V hlave 2 si v kinách užijeme od 13. júna.

filmy, animovaný film, komédia, V hlave 2, pixarovka, kino program, slovenské kino, kino premiéra, filmová novinka
CinemArt SK

Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.