Nové logo, celkový redizajn a funkcia „tajného ctiteľa“. Facebook čakajú veľké novinky!

Podarí sa Zuckerbergovi obnoviť dôveru vo svoju sociálnu sieť?

Zdroj: Facebook

Ani vedenie takej úspešnej firmy ako Facebook nemôže sedieť s prstom v zadku a dúfať, že sa im budú hrnúť peniaze donekonečna. Pokiaľ chce Facebook zostať relevantným, musí inovovať. Na prebiehajúcom podujatí Facebook Developer Conference (F8) predstavil zopár noviniek.

Kľúčovým slovom celého podujatia bolo súkromie. Zuckerberg tým reaguje na mnohé výčitky, ktoré padli na adresu Facebooku práve v tejto oblasti. Mnohé škandály, ktoré najpopulárnejšiu sociálnu sieť stretli, sú zároveň dôvodom, prečo mu mnohí neveria.

LOL

Gepostet von Dispropaganda am Mittwoch, 1. Mai 2019

Najviditeľnejšou modernizáciou, ktorej sa dočká Facebook, je kompletný vizuálny redizajn. Rozhranie dostane názov FB5 a spoločnosť si od neho sľubuje, že sociálnu sieť spraví oveľa prehľadnejšou a príjemnejšou na používanie. Očakávať môžeme aj tmavý režim a nové logo.

Gepostet von Facebook am Dienstag, 30. April 2019

Nový Facebook chce klásť väčší dôraz na skupiny, ktoré umožňujú združovať sa ľuďom s podobnými záujmami, hodnotami a cieľmi. Vďaka novému vyhľadávaniu bude ľahšie nájsť nové skupiny, ktoré vyhovujú potrebám každého používateľa.

Vytváraniu nových vzťahov môže pomôcť aj nová možnosť hľadania priateľov. Veľa sa o nej zatiaľ nevie a pôjde zrejme o aktívnejšiu formu návrhov priateľstva. Bude zrejme fungovať tak, že si človek zapne funkciu, a tá ho následne na základe algoritmu spojí s podobnými ľuďmi.

Asi najviac pozornosti získala testovaná funkcia Secret Crush. Používateľ si môže vybrať až 9 ľudí, po ktorých jeho srdce túži. Cieľová osoba dostane upozornenie, že sa niekomu páči, nevidí ale meno tohto človeka. Pokiaľ sa dvaja ľudia takto označia navzájom, nastane zhoda a šťastná dvojica si môže dohodnúť rande.

Momentálne je Secret Crush k dispozícii len v 19 amerických a ázijských krajinách. Otázne je, či bude funkcia niekedy zavedená pre všetkých užívateľov, alebo si budú musieť nechať „narásť gule“ a oslovovať objekty svojho záujmu priamo.

Loading

Páčia sa ti pripravované novinky na Facebooku?

Ďakujeme za hlasovanie
V tejto ankete ste už hlasovali!
Vyberte si možnosť:

Zdroj: newsroom.fb.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
7
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
11
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
8
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Bhután: Krajina, kde je šťastie zákonom a zaujímavé fakty o nej

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME