Nové meme prináša pracie kapsule priamo na naše taniere!

Xanax je minulosťou, v roku 2018 sa treba napchávať pracími kapsulami!

Objektom meme vtipov sa môže stať naozaj čokoľvek – stačí, že je takáto vec zaradená do dostatočne absurdného kontextu. Výnimkou nie je ani taká triviálna vecička, akou sú gélové kapsule na pranie. V tomto sviežom meme sa z čistiaceho prostriedku stala delikatesa. Gélové vrecúška určené na pranie sa objavili v obchodoch už v roku 2012, ale až tieto dni zažívajú okamihy svojej najväčšej slávy!

Tentoraz nejde o výzvu, ktorá by ľudí nabádala ku konzumácii vreciek (zatiaľ). Ich jedenie sa používa len ako ilustrácia výnimočne idiotskej činnosti. Žiaľbohu, skutočne existujú ľudia, ktorí nie sú schopní ochutnávke odolať. Nestačí, že kapsule pripomínajú sladkosť, ďalším motivujúcim faktorom, prečo ich jesť, je práve to, že sa to nesmie. Jedenie takejto maškrty je skvelým príkladom výnimočne hlúpej a sebadeštruktívnej aktivity a to je dôvodom, prečo sa objavuje v toľkých meme obrázkoch.

http://abcnews.go.com

Jedno je chutný cukrík a druhé je čistiaci prostriedok, ktorého konzumácia môže mať smrteľné následky. 8 z 10 škôlkárov rozdiel nepozná!

Po celom svete si vážne zdravotné komplikácie každoročne spôsobí niekoľko tisícok ľudí. Keď vypiješ bežný tekutý prostriedok na pranie, tak najhoršie, čo sa ti vo väčšine prípadov môže stať je to, že sa spätným chodom vráti von. To ale pre kapsule neplatí! Ak prehltneš ich koncentrovaný obsah, tak môžeš očakávať pestrú paletu ťažkostí – závraty, problémy s dýchaním, straty vedomia, narušenie ph krvi, kómu, či dokonca smrť. Čiže jesť a piť akékoľvek pracie prostriedky nie je naozaj dobrý nápad.

Chuť pracích kapsúl najlepšie zvýrazní pohár archívneho bielidla

Práve časté prípady konzumácie kapsúl deťmi (a stupidnými dospelákmi) viedli k popularizácii tohoto meme. Jeden z užívateľov Twitteru  sa snažil potrolliť firmu vyrábajúcu sladkosti. V správe sa so spoločnosťou podelil o skvelú úvahu a fantastický biznis plán – pokiaľ gélové kapsule na pranie vyzerajú na zožratie a ľudia ich chcú jesť, prečo nevyrábať sladkosť identického vzhľadu, ktorá by bola rovnako neodolateľná?

https://tenor.com

Jediná reakcia firmy bola tá, že inovátora okamžite zablokovala. On sa ale rozhodol so svojim zážitkom podeliť s verejnosťou a tá si jeho ideu obľúbila. Téma maškrtenia na pracom prostriedku sa stala virálnou a úspešne sa šíri internetom. Posledných pár dní sa vynárajú stále nové a nové obrázky a je tu šanca, že práve sledujeme zrod prvého veľkého meme roku 2018!

Kam patria pracie kapsule???

https://tenor.com
http://knowyourmeme.com
http://knowyourmeme.com
http://knowyourmeme.com
http://www.kendalljenner.fun
http://knowyourmeme.com

Zdroje: self.com, knowyourmeme.com
Titulná fotka: knowyourmeme.com

Reagujte!
Grr Grr
5
Grr
Fuuj Fuuj
14
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
33
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Mrkni aj tento článok:
13 komixov o ľuďoch, ktorí sa príliš veľa strachujú

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME