Nové mobilné príslušenstvo: Čoskoro si budeš môcť obed naberať mobilom

Pomôže ti v tom tento nový gadget.

Mobil je v dnešnej dobe nevyhnutnosť. Bez neho nevieme nič. Nevieme, aké je storočie, koľko je hodín, kedy ide autobus, ani to, ktorá pseudocelebritka má zase o číslo väčšie vnady. Jednoducho vôbec nič.

Stal sa súčasťou našej každodennej rutiny. Vlečieme ho so sebou všade – od záchodu až po posteľ – oči neustále nalepené na svietiacej obrazovke. Potrebujeme čítať, vidieť, vedieť, hrať sa, vzdelávať, šetriť čas… to všetko v jednom nám ponúka tento šikovný kúsok elektroniky, bez ktorého by mladá generácia nevedela, kde je sever.

Presne na túto vekovú skupinu sa pravdepodobne orientujú výrobcovia najnovšej technologickej vychytávky, ktorá užívanie mobilného telefónu posunie zase o kus vyššie. Hlavy tohto projektu si uvedomili, že mladí mobil nepustia z ruky, ako je deň dlhý. Dokonca ani vtedy, keď sa potrebujú najesť.

https://www.kickstarter.com/projects/sergeymast/sphoon-phork-turn-your-smartphone-into-a-spoon-or

Práve naopak – namiesto toho, aby na pár minút internetový svet vypli, si pri jedení radšej prescrollujú Instagram. Sú ľudia, ktorým táto skutočnosť pripadá zvrátená a chorá. No sú aj tí, ktorí za ňou vidia príležitosť zbohatnúť.

Výsledkom tejto vidiny je aj projekt sphoon_phork, ktorý sa nedávno objavil na portáli Kickstarter. Ide o vecičku, ktorá premení naše smartfóny na príbor, respektíve lyžičku alebo vidličku. Je z recyklovateľného materiálu a v budúcnosti má byť kompatibilná s novšími modelmi telefónov značky Apple.

https://www.kickstarter.com/projects/sergeymast/sphoon-phork-turn-your-smartphone-into-a-spoon-or

Dôraz však kladieme na formulku „v budúcnosti“. Ako sme spomínali, projekt je ešte stále len v štádiu donácií. Prostredníctvom nich zatiaľ vyzbieral takmer tristo dolárov. Znie to ako pekný peniaz, no pri výrobe takýchto vecí vcelku zanedbateľný. Ich cieľová suma je 11-tisíc dolárov a zbierka sa končí za 17 dní.

https://www.kickstarter.com/projects/sergeymast/sphoon-phork-turn-your-smartphone-into-a-spoon-or

Uvidíme, či sa jedálenskému príslušenstvu na iPhony podarí nazbierať dosť prostriedkov na počiatočnú výrobu. Do tej doby budeme, žiaľ, musieť jesť… ako normálni ľudia.

Zdroj a titulná fotka: kickstarter.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
8
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
3
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
12 predmetov, ktoré denne používame a netušili sme o ich využití

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME