Novinku v podobe samohybného odpadkového koša si internet okamžite zamiloval

Sme o krok bližšie k Wall-Emu!

Zdroj: peakpx.com

Na každý problém existuje riešenie v podobe drona. Alebo appky. V ideálnom prípade je to dron ovládaný appkou. Smart technológie sú doslova všade a uľahčujú nám aj tie najtriviálnejšie úkony.

Pokrok sa dotýka aj takej všednej činnosti, akou je vynášanie smetí. Ako uvádza Know Your Meme, vďaka vynálezu smartcan viac už nemusíš myslieť na to, ktorý deň sa pred tvojím domom zastaví smetiarske auto. Smartcan sám dopraví smetnú nádobu k ceste presne vtedy, keď je to treba.

Ak by sme chceli byť úplne precízni, smartcan nie je celý kôš, ale len akýsi inteligentný podstavec s motorom, ktorý sa montuje na nádoby. Ako všetky iné podobné gadgety, aj smartcan sa ovláda pomocou aplikácie na smartfóne, v ktorej sa nastavujú všetky funkcie.

Internet si smartcan okamžite obľúbil. Ide totiž o vecičku, ktorá má v sebe ideálnu mieru užitočnosti a zároveň aj vtipný náboj. Objavili sa ale aj kritici, ktorí vyčítajú niekoľko nedostatkov. Vynález je napríklad totálne nepoužiteľný pre niekoho, koho pozemok zahŕňa schody, veľký výškový rozdiel alebo iné prekážky.

Doctor Who Fall GIF - Find & Share on GIPHY

Dvojica dokovacích staníc funguje ako štart a cieľ smartcanu. Problém môže predstavovať tá, ktorá sa montuje k ceste – niektoré mestá takéto úpravy verejného priestranstva vôbec neumožňujú, existuje tiež veľké riziko poškodenia nešikovnými šoférmi alebo sprostými vandalmi, ktorí musia všetko zničiť.

Presné technické špecifikácie smartcanu nie sú zatiaľ známe. Takisto nepoznáme ani jeho cenu. Ťažko predpovedať, ako sa tejto mašinke bude dariť. Je isté, že pôžitku v podobe vláčenia sa s odpadkovým košom by sa mnohí ľudia veľmi ochotne vzdali…

Zdroj: knowyourmeme.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Absurdní mladomanželia vytiahli počas obradu mobily. Zamierili na Facebook

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME