Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 19.7.2024
sk
Dušana
, Šarlota
cz
Čeněk
Tlačová správa v spolupráci s TV Joj

Novinky v ČSMT: Mareš, Čírová a Burešová posilnia porotu

Priprav sa na explóziu talentu, emócií a zábavy.


Pripravte sa na explóziu talentu, emócií a zábavy! Česko Slovensko má Talent prichádza s množstvom vzrušujúcich noviniek.

Po jedenástich rokoch sa vracia ikona českej televíznej scény Leoš Mareš! A to nie je všetko. Tešiť sa môžete aj na nové pôvabné porotkyne.

Česko Slovensko má Talent vás bude baviť na JOJke a Prime aj tento rok. Obľúbená šou však prichádza s úplne novým porotcovským zložením, ktoré zaručene talent osvieži. Na scénu prichádzajú Leoš Mareš, Mária Čírová a Eva Burešová! Leoš Mareš sa stane súčasťou stálej poroty, Mária Čírová a Eva Burešová
sa budú zase striedať s osvedčenými hviezdami poroty, Dianou Mórovou a Martou Jandovou.

Premiéra pre Čírovú

Na televíznych obrazovkách sa tak talentová porota ukáže v rôznych formáciách. Každá časť bude pre divákov iná a rôznorodá! „Som nadšená, že môžem byť súčasťou tohto projektu. Vždy som verila v silu talentu a v to, že každý človek má v sebe niečo výnimočné. Teším sa, že budem môcť byť pri tom, keď budú súťažiaci prezentovať svoje schopnosti a sny. Pre mňa je dôležité hlavne podporiť a inšpirovať všetkých, ktorí sa odvážia vystúpiť na pódium. Verím, že táto skúsenosť bude obohacujúca pre nás všetkých,” prezradila Mária Čírová.

Po trinástich rokoch sa do šou vracia aj Eva Burešová. V minulosti sa charizmatická speváčka a herečka zúčastnila šou ako súťažiaca. So svojím dych berúcim spevom sa dostala až do finále. Talent bol pre ňu skvelým odrazovým mostíkom do sveta šoubiznisu. Teraz je pripravená svoje skúsenosti odovzdať ďalej.
„Na hosťovanie v porote šou Česko Slovensko má Talent sa veľmi teším. Vraciam sa vlastne tam, kde to všetko začalo. Za dobu, odkedy som bola v šou po prvýkrát, som nabrala veľa skúseností, a preto dúfam, že dám do šou to, čo mám,” uviedla Eva Burešová.

TV JOJ

Najväčšou novinkou je Mareš

Okrem Evy Burešovej sa vracia do šou aj Leoš Mareš! Jeho nezameniteľný štýl, vtip a šarm divákom určite chýbal. Leoš Mareš bude spolu s Jarom Slávikom a Jakubom Prachařom patriť do stálej trojice, ktorú budeme môcť vidieť počas všetkých epizód.

„Po jedenástich rokoch sa vraciam do mojej obľúbenej šou – najväčšej talentovej šou na svete, ktorá mi kedysi prvýkrát v mojom živote ponúkla miesto v porote. Veľmi sa na návrat teším a ešte viac sa teším na svojich kolegov z poroty. Zatiaľ som mal tú česť iba s Jarom Slávikom. Za tých jedenásť rokov sa stalo veľa vecí a dúfam, že mne moje skúsenosti zo šoubiznisu pomôžu za porotcovským stolom a nesklamem divákov Česko Slovensko má Talent,” povedal o účinkovaní v šou známy moderátor.

Prítomnosť Leoša Mareša v porote je veľkým prísľubom nielen pre divákov, ale aj pre samotných súťažiacich. Mareš je známy svojou schopnosťou rozpoznať skutočný talent a jeho charizmatické vystupovanie vždy pridá na dynamike každej šou.

Jeho návrat je jednou z najväčších noviniek tejto sezóny a očakáva sa, že prinesie množstvo nezabudnuteľných momentov. Nakrúcanie obľúbenej šou sa už začalo a atmosféra na pľaci je plná zábavy
a nadšenia. Moderátorsky nás budú opäť baviť Jasmina Alagič a David Gránský. Nové epizódy sľubujú kombináciu strhujúcich výkonov, napätia a nezabudnuteľných zážitkov, ktoré si diváci rozhodne spoločne s novou porotou zamilujú.

TV JOJ

Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.