Novomanželia zakomponovali do svadobného programu ženíchovu lásku k autám

Svadobčania boli… prekvapení?!

Zdroj: Anelise Benevides / Unsplash

Časy tradičných svadobných obradov a s ním spojených hostín sú už dávno preč. Dnes je totiž doba moderná, a zatiaľčo niektorí sa stále zubami-nechtami držia klasiky, párov, ktoré siahajú po originalite a niečom vlastnom, rapídne pribúda. Sú prípady, keď to dopadne dobre… a potom zase tie, keď absolútne nie. 

Do tej druhej kategórie spadá aj svadba mladomanželov, ktorých fotka sa, pravdepodobne nechcene, ocitla na facebookovej skupine That’s It, I’m Wedding Shaming. Skupina slúži na hromadné kritizovanie cudzích svadieb, a to takých, ktoré sa vymykajú štandardu tým najhorším možným spôsobom. Svadba, na ktorej ženích „obriaďuje“ nevestu ako svoje auto, teda rozhodne nemohla chýbať.

Nie, neklamú vás zraky a áno, prečítali ste veľmi správne. Tento pár sa očividne rozhodol, že skombinovať svoj veľký deň a ženíchovu lásku k autám bude dobrý nápad. Nebol. Ale to je, koniec koncov, veľmi subjektívne tvrdenie. Do svadobného programu sa teda prebojovalo aj vskutku netradičné snímanie nevestinho podväzku.

Anelise Benevides / Unsplash (https://unsplash.com/photos/gWedi4SWsHQ)

A keď vravíme netradičné, tak to tak naozaj myslíme. Chlapík sa totiž usalašil na montážnom ležadle pre automechanikov a s baterkou v ústach ladne vnikol pod sukňu svojej partnerky. Takto romanticky jej zosunul podväzok, a kým si oni procedúru náramne užívali, svadobčania touto nečakanou intimitou uprostred parketu asi neboli práve dvakrát nadšení.

Fotka sa prebojovala na sociálne siete po tom, čo jeden zo svadobných hostí pridal video svadobného faux pas na Snapchat. Tam ho našla slečna, ktorá sa okamžite dožadovala vedieť, o čo, preboha, ide. Keď zistila, o čo presne ide, nemohla si pomôcť… a fotografiu pozdieľala medzi verné svadobné kritičky práve do spomínanej skupiny.

Názory na toto svadobné čosi sa rôznili. Niektorým slečnám bolo z toho trápne. „Dúfam len, že neveste nevytiekol olej rovno jemu do tváre,“ napísala jedna z nich. Iné si však mysleli, že to bolo príjemné a vtipné okorenenie inak tradičnej zábavy. „Podľa mňa je to mega vtipné,“ napísala zase iná. Celkovo si príspevok vyslúžil viac ako tisíc lajkov a pobavil, čo je v tejto skupine to hlavné.

Photos by Lanty / Unsplash (https://unsplash.com/photos/O38Id_cyV4M)

Zdroj: That’s It, I’m Wedding Shaming / Facebook 

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Ženy sa podelili o najbizarnejšie veci, ktoré kedy muži vypotili o fungovaní ženského tela

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME