Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 30.11.2022
sk
Ondrej, Andrej
cz
Ondřej

Milí priatelia, od posledného videa prešiel už viac ako týždeň, no nemusíte sa báť, nezabudli sme na vás, snažili sme sa len pripraviť čo najlepší ďalší diel našej spravodajsko-zábavnej relácie 4mov a musíme priznať, trošku sme sa pri ňom aj opustili. Vyšla nám z toho pekná kompilácia všetkého, čo sa deje na politickej scéne, ako sa pre niekoho končí život v šoubiznise a predovšetkým, čo nás môže naučiť vesmír, a ako nám je smutno za pánom Hawkingom.

Minulý týždeň opustil fyzickú sféru fyzik Steven Hawking, ktorý pre vedu horel viac ako jadro hviezdy. A na jeho počesť vám o tých stelárnych termonukleárnych reakciách povieme viac. Dozvieš sa o malých hviezdach na Zemi a energii budúcnosti.
Dosluhujúceho Roba nám budú pripomínať desiatky legendárnych videí. Tie nám navždy budú ukazovať to, čo všetko bol tento človek ochotný podstúpiť pre post premiéra. Medzi legendárne vystúpenia tohoto politika svetového formátu patrí účinkovanie v predchodcovi Slovensko hľadá Superstar. V infantilnej relácii Bonzáčik sme sa dozvedeli od jeho syna, že po ňom hodil naschvál luster. Jeho závratná kariéra na poli šoubiznisu pokračovala účinkovaním v epickej reklame Majster Poriadok, kde mu po boku asistovala sexica Monika Flašíková-Beňová. Ako sa časom ukázalo, jediné čo sa Robovi podarilo vybieliť, je slovenský štátny rozpočet.

Tak sleduj, ostaň in4movaný a daj nám vedieť, ako sa ti video páčilo! 🙂

Titulná fotka: emefka.sk


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť