Nedeľa 2.10.2022
sk
Levoslav
cz
Olívie, Oliver
, Olivia
Tlačová správa v spolupráci s Yvents
Zdroj: ©yzone

Nový medzinárodný turnaj spája univerzitné ešportové scény krajín V4. Sleduj premiérový CS:GO turnaj už tento víkend

Medzinárodný turnaj prichádza po prvýkrát už v sobotu 19. februára.

Najlepšie CS:GO univerzitné tímy z V4 krajín si zmerajú sily na novom turnaji Student Esport Championship, ktorý zažije svoju premiéru už o pár dní. V sobotu 19. februára sa pozrieme na súboj TOP 4 tímov zo 4 krajín – Česko, Slovensko, Maďarsko a Poľsko a vy môžete byť pri tom. Sledujte livestream od 9:30 na streamovacej službe Twitch.

Majstrovské súboje ti prináša Tipos, generálny partner Student Esport Championship. V kooperácii s partnermi české Esportovní Studentské Asociace (ESA z.s.), čo sú Veletrhy Brno, a. s. a UNREAL STUDIOS s.r.o.

yzone

Reprezentanti krajín V4

Slovensko bude na turnaji reprezentovať tím Univerzity sv. Cyrila a Metoda v TrnaveUCM Tedi Bears, ktorý miestenku na turnaj získal spolu s víťazstvom na posledných Univerzitných majstrovstvách Slovenskej republiky v elektronických športoch. Zostava v zložení MAXX, reiden, braindamage, SAMSTER, NIO, BaXI a iginko ukáže svoje kvality na zahraničnej univerzitnej ešportovej scéne.

Českú republiku bude zastupovať tím Univerzity Hradec Králové, ktorý získal miestenku vďaka víťazstvu v českej univerzitnej lige: 3E akademické mistrovství. Zloženie českého tímu je nasledovné: M9rket, Dominus, FirsT, Phaidros a Flendy.

yzone

Našich južných susedov z Maďarska zastupuje tím Óbuda University a poľskú reprezentáciu tvorí zostava z Polish-Japanese Academy of Information Technology.

Kto dokáže uspieť v konkurencii a získať prvý titul študentského ešportového šampióna spolu s lákavou finančnou odmenou 2000 €? Nenechajte si ujsť live komentované zápasy už v sobotu 19.02.2022!

Harmonogram zápasov:

 • 10:00 – 1. semifinále
 • 13:00 – 2. semifinále
 • 16:00 – zápas o 3. miesto
 • 19:00 – Grand finále 
yzone

Jedinečný projekt spája univerzitné ešportové prostredie

Student Esport Championship je jedinečný projekt spájajúci univerzitné ešportové prostredie medzi krajinami V4. Spoločne buduje kompetitívnu scénu na vysokoškolskej úrovni a snaží sa o zlepšenie povedomia o ešporte (nielen) v študentskej komunite. Organizátorom projektu je česká esportovní študentská asociácia (ESA) a ešportová agentúra Yvents. Projekt vznikol za podpory Slovenskej asociácie elektronických športov.

Ak ste študenti vysokej školy a máte radi hry ako CS:GO, LEAGUE OF LEGENDS či HEARTHSTONE, určite nepremeškajte možnosť bezplatnej registrácie do novej sezóny Slovenskej univerzitnej ešportovej ligy (SUEL) alebo do českej 3E ligy.

yzone

Viac info nájdeš na sociálnych sieťach

Harmonogram zápasov a viac info o projekte nájdete na slovenských sociálnych sieťach FacebookInstagram. Alebo na českých sociálnych sieťach FacebookInstagram. Nezabudnite dať odber na Twitch a nenechajte si ujsť komentované live zápasy vášho obľúbeného tímu.

Zdroj: TS

Tento obsah vznikol v spolupráci s Yvents s.r.o


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť