Nový seriál EMEFKA ti zodpovie všetky otázky o zdraví a ľudskom tele

V spolupráci s veľmi vzácnym hosťom a skutočnou medicínskou autoritou!

Zdroj: EMEFKA

„Prečo majú muži bradavky?“,„Akým zázrakom ma po pití alkoholu na druhý deň bolí hlava?“, „Koľko banánov musím zjesť, aby som zomrel?“„Existuje nejaká možnosť ako si predĺžiť penis, alebo sa treba zmieriť s tým, čo mi nadelila príroda?“ to sú otázky, na ktoré by mnohí z nás chceli poznať odbornú odpoveď od lekára.

Našťastie sa už viac nemusíš zahanbene obracať na svojho obvodného lekára so slovami „Kamarát sa pýta…“ Nový seriál EMEFKA ti zodpovie všetky normálne aj bizarné otázky, ktoré máš ohľadom ľudského tela a zdravia. Odpovede si nebudeme cucať z prsta, ale dostaneš ich priamo od skúsenej lekárky!

Pani doktorka MUDr. Jana Bendová PhD. je všeobecnou lekárkou pre dospelých a navyše slúži ako hlavná odborníčka pre všeobecné lekárstvo na Ministerstve zdravotníctva SR. Nejde teda o žiadnu okresnú ligu, ale o jednu z najpovolanejších osôb, ktorá ti môže pomôcť.

Pred samotným spustením seriálu Kamarát sa pýta nás čoskoro čaká úvodný rozhovor s pani doktorkou, v ktorom nám prezradí niečo o sebe a o svojej práci. Akým spôsobom sa dá položiť doktorke Bendovej otázka? Slúži na to jednoduchý formulár, ktorý je už teraz v prevádzke na tejto adrese. Pri vkladaní otázky uveď, prosím, správne tvoje meno a vek.

Formulár na tvoje otázky nájdeš tu 

Tešíme sa na tvoje otázky!

UPOZORNENIE: Seriál Kamarát sa pýta nemá za cieľ nahradiť štandardnú zdravotnú starostlivosť. Ak spozoruješ, že ti z telesného otvoru vyteká neznáma tekutina, hýbe sa nejaká časť tvojho tela, ktorá by sa hýbať nemala, alebo sa nehýbe taká, čo by sa hýbať mala, okamžite navštív lekársku ambulanciu, alebo volaj na číslo 155 príp. 112.

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
8
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Muži sa na internete podelili o najkrajšie komplimenty, aké kedy dostali


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME