Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 26.9.2023
sk
Edita
cz
Andrea
, Ondřejka

„Prečo majú muži bradavky?“,„Akým zázrakom ma po pití alkoholu na druhý deň bolí hlava?“, „Koľko banánov musím zjesť, aby som zomrel?“„Existuje nejaká možnosť ako si predĺžiť penis, alebo sa treba zmieriť s tým, čo mi nadelila príroda?“ to sú otázky, na ktoré by mnohí z nás chceli poznať odbornú odpoveď od lekára.

Našťastie sa už viac nemusíš zahanbene obracať na svojho obvodného lekára so slovami „Kamarát sa pýta…“ Nový seriál EMEFKA ti zodpovie všetky normálne aj bizarné otázky, ktoré máš ohľadom ľudského tela a zdravia. Odpovede si nebudeme cucať z prsta, ale dostaneš ich priamo od skúsenej lekárky!

Pani doktorka MUDr. Jana Bendová PhD. je všeobecnou lekárkou pre dospelých a navyše slúži ako hlavná odborníčka pre všeobecné lekárstvo na Ministerstve zdravotníctva SR. Nejde teda o žiadnu okresnú ligu, ale o jednu z najpovolanejších osôb, ktorá ti môže pomôcť.

Pred samotným spustením seriálu Kamarát sa pýta nás čoskoro čaká úvodný rozhovor s pani doktorkou, v ktorom nám prezradí niečo o sebe a o svojej práci. Akým spôsobom sa dá položiť doktorke Bendovej otázka? Slúži na to jednoduchý formulár, ktorý je už teraz v prevádzke na tejto adrese. Pri vkladaní otázky uveď, prosím, správne tvoje meno a vek.

Formulár na tvoje otázky nájdeš tu 

Tešíme sa na tvoje otázky!

UPOZORNENIE: Seriál Kamarát sa pýta nemá za cieľ nahradiť štandardnú zdravotnú starostlivosť. Ak spozoruješ, že ti z telesného otvoru vyteká neznáma tekutina, hýbe sa nejaká časť tvojho tela, ktorá by sa hýbať nemala, alebo sa nehýbe taká, čo by sa hýbať mala, okamžite navštív lekársku ambulanciu, alebo volaj na číslo 155 príp. 112.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.