Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 31.5.2023
sk
Petronela
, Petrana, Nela
cz
Kamila

Nový trailer Mission: Impossible Odplata – Prvá časť sľubuje epický príbeh plný strhujúcej akcie

Snímka dorazí už v lete.


Obľúbená akčná sága Mission: Impossible sa nám už toto leto prihlási so svojím siedmym dielom. Snímku Mission: Impossible Odplata – Prvá časť opäť režíroval Christopher McQuarrie a dnes dorazil nový lákavý trailer. Vychutnať si ho môžeš nižšie.

Príbeh sa opäť bude točiť okolo agenta Ethana Hunta (Tom Cruise). Ten sa so svojím tímom expertov vydá na ďalšiu nebezpečnú misiu. O príbehu toho zatiaľ veľa nevieme, ale je jasné, že nás aj tentokrát čaká nálož poriadne veľkolepej akcie a strhujúcej réžie.

YouTube video

To všetko, napokon, potvrdzuje aj trailer. Ten je strihnutý nesmierne zručne a samotný materiál pôsobí patrične veľkolepo. Zdá sa, že do kín v lete dorazí prvotriedny akčný blockbuster, ktorý si rozhodne nenecháme ujsť.

Okrem Cruisa vo filme uvidíme aj Hayley Atwell, Simona Pegga, Vinga Rhamesa, Rebeccu Ferguson, Vanessu Kirby, Henryho Czernyho, Esaia Moralesa, Sheu Whighama, Charlesa Parnella či Caryho Elwesa. Mission: Impossible Odplata – Prvá časť a Mission: Impossible Odplata Druhá časť sa nakrúcali súčasne a všeobecne sa predpokladá, že pôjde o Cruisovu rozlúčku s rolou agenta Hunta.

Prvý diel dorazí do našich kín 13. júla, druhého sa dočkáme budúci rok.

Mission: Impossible Odplata – Prvá časť, Tom Cruise, film, novinka, trailer
CinemArt SK

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje